Ekonomi

Borç Para Veren Şahıslar ve Kişiler

Bankadan kredi çekemeyen kişiler değişik yerlerden bir banka harici olarak kişilerden Kredi çekmek isteyebilirler. Bu anlamda borç para veren şahıslar ve borç para veren kişilerin olduğunu söyleyebiliriz. Bunların bazıları yasal çalışırken bazıları yasadışı olarak çalışmaktadır. Bizler kesinlikle yasadışı çalışanları tavsiye etmiyoruz ve bu kişilerin geride tefeci gelmektedir. Yani borç para veren tefeciler den uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu yazımızda daha çok sizlere yasal yollardan borç para veren kişilerle nasıl ulaşabileceğinizi iletişim ödülü neler olduğunu bu kişilere nasıl telefonla bir iletişim kuracağınızı belirttik nokta ararken yasadışı işler başvurularınız için yazımızın sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Senetle borç para veren kurumlar ve yerler

Bankadan kredi çekemeyenler için ikinci bir çağrı olarak sende Kredi almaktan nokta ile borç para veren kurumların başında faktörü kurumlar yer almaktadır. Bu faktörlük kurumlar senet günü senedin ödeme günü gelmediyse bu Serdal alıp sizlere nakit para vermektedir. Senet Ne para alabilmek için faktörün kurumlara günü gelmeyen bir senede vermeniz ve bunun karşılığında para almanız gerekmektedir. Bu konular sende para veya sen de borç para vermez.

Borç para veren hayırseverler var mıdır?

Türkiye’de bazı vakıflar ve hangi severler boş olmasa da para yardımı yapmaktadır. özellikle Türkiye’de sosyal medya üzerinden son zamanlarda ismi duymuş olan ve Haluk levent’in başını çekmiş olduğu ahbap derneği sağlık sorunları yaşayan ve ciddi manada maddi yetersizlik yaşayan vatandaşlarımıza maddi yardımlar yapmaktadır.

Eğer gerçekten sağlık anlamında bir sorun yaşıyorsanız ve devlet bunu karşılamıyorsa bunun yanında çalışmak gibi bir durumun söz konusu değilse ahbap derneği nden para yardımı veya tedavi yardım isteyebilirsiniz. Bunun için Twitter’da ahbap derneği nin bağlı bulunduğunuz ildeki yetkilisine başvuru yapabilirsiniz yada direk Haluk levent’in başvuru yapabilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top