Para Kazanma

Evde Etiket Yapıştırma ve Kesme İşi Veren Firmalar

Türkiye’de tekstil firmaları her geçen gün evlere iş vermeye devam etmektedir. Özellikle ince işçilik dediğimiz etiket kesme, etiket yapıştırma işi veren firmaların çokça yeni iş imkanı tanıdığını görüyoruz. Çin’den getirilen ve etiketli olan tekstil ürünleri firmalarda sadece etiketler kesilerek Türk firmalarının etiketleri yapıştırmaktadır. Bu işler hem atölyelerde hem de ev ortamında yapılabilmektedir. Atölyelerde maliyeti arttığı için daha çok bunlar kolay olduğu için evlere iş olarak verilmesine.

Evlere etiket işi etiket kesme işi veren tekstil firmaları

İstanbul’da Güngören’de, Esenyurt’ta, Bağcılar’da, zeytinburnu’da her apartman altında bir tekstil atölyesi olduğunu tahmin ediyoruz. Bu atölyelerde Çin’den getirilen ucuz ve Çin etiketli ürünler bulunmaktadır bu ürünler atölyelerde zaman zaman da evlerde iş vermek kaydıyla Etiketler kesip yerine kendi markası olan etiketleri yapıştırırlar. Bunun için evde dikiş makinesi varsa kısa bir sürede etiket yapıştırma ve etiket dikme işi yapabiliyorsunuz. Sadece birleştirici ltd makasa da herkese biliyorsunuz. Bu iş oldukça kolay ve basit bir iştir.

Evde etiket kesme işi Kazancı

Evde etiket kesme işlemi kazancıyla parti malları göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama her gün 500 adete yakın gömlek pantolon kazak gibi ürünler sizlere getirilir siz de bunları etiketleri önce keserseniz sonra size verilmişse yeni etiketleri bunları yapıştırırsınız. Bazı bayanlar sadece kesilmiş yaparken bazı bayan sadece yapıştırma işi yani dikme işi yapmaktadır.

Eğer bu etiketli işlerinin yanı sıra aynı zamanda bu etkilerin kestiğiniz ürünlerin paketlenmesi, katlanmasını, ütülenmesi içinde alırsanız daha çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Bu karşılıklı anlaşmaya bağlı olarak aylık ortalama 2000 TL 3000 TL arasında bir kazanç söz konusu olacaktır. Bu kişilerin telefon numarası iletişim bilgileri aslında internetten bulamazsınız bunların telefon numarasını aramak yerine şahsen atölyelere gidip ya iş yerinde fabrikalar gidip iş istemek ve güven oluştuktan sonra işten alıp daha mantıklı olacaktır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top