Para Kazanma

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları ve İletişim Bilgileri

Bir bayan olarak evden çıkmadan para kazanabilirsiniz. Eğer özel yetenekleriniz yoksa basit el yeteneği ile evde kına paketleme işi yaparak da para kazanılabilir. Bu yazımızda evde kına paketleme işi veren firmaların hangileri olduğunu bu firmalara nasıl başvuru yapılabileceğini ve kına paketleme işi veren firmaların telefon numaraları varsa açık iletişim bilgilerini sizin için paylaştık.

BAŞVURU YAPIN SONUCUNU HEMEN ÖĞRENİN

Pandemi nedeniyle artık birçok kişi evden çıkmadan para kazanmaya çalışmaktadır. Bu yönü ile birçok fabrika ve işletme de evde çalıştıracak kişi aramaktadır. Evde çalışarak siz de belli bir miktar da olsa para kazanmak istiyorsanız bu yazımızdaki detaylara bakabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak 2021

2021 yılı için ev ortamında en güzel para kazandıracak alanlardan bir tanesi de kına paketleyerek para kazanmaktır. Kınalar belli ölçülerde küçük poşetlere ya da kağıt keselere doldurulup zımbalanmaktadır. İşlem çok basit ama kına ürünleri toz olduğu için evde çocuklardan uzak temiz ve uygun bir odanın olması gerekmektedir. Bu oda içinde günde birkaç yüz adet kına torbasını paketleyerek para kazanabilirsiniz.

Ortama olarak ne kadar kazanabileceğinize sizin kendi yeteneğiniz belirleyecektir. Hızlı iseniz iyi para kazanabilirsiniz. Ama yavaş çalışıyorsanız az para kazanırsınız.

 

Evde kına paketleme işi başvurusu nasıl yapılır?

Öncelikle başvuru öncesinde bazı ön bilgilere sahip olmanız gerekmektedir; kına paketleme işi kısaca şu şekilde yapılır: size toz halinde yaklaşık 20 kilogramlık ve 50 kilogramlık çuvallarda hazır hale gelecektir. Bu kınaları yine size elden teslim edilen küçük keselere ya da kağıt keselere doldurmak suretiyle size teslim edilecektir.

Bunlar için uygun bir yerinizin, evinizin uygun bir ortama sahip olması gerekmektedir. Bunu yapabileceğinizi düşünüyorsanız evde kına paketleme işi veren firmalar başvuru yapabilirsiniz.

Başvurular tabii ki birçok kişi telefonda başvuru yapmak istemektedir; ama kına paketleme işi veren firmaların telefon numaraları genellikle internet üzerinden değildi ARACI  kişiler vasıtasıyla işe yaramaktadır. Yani telefonla aradığınızda evde kına paketleme işi istiyorum deseniz bile size güvenmeyecek bir için size iş vermeyeceklerdir.

Burada fason kişilerle ya da daha önce bu işi almış olan kişilerin kefilliği sayesinde teminat olarak onları gösterebilme de durumunda size ek iş verilecektir.

kına paketleme Telefon Numaraları ve İletişim Bilgileri

Evde Paketleme İşinin Ortalama 2021 Kazançları

Pratik olduğunuzu düşünüyorsanız ve bu işten çok iyi para kazanırım gayretiyle işe başladıysanız aylık ortalama 2000 TL civarında bir para kazanabileceğiniz söyleyebiliriz. Bu rakamlar 2021 yılı ortalamaları olarak kabul edilebilir.

Sadece burada bir uyarı yapmak istiyoruz; bazı paketleme işi veren firmalar gerçekten insanların el emeğini suistimal etmektedirler. Bir paketlemeden beş kuruş kazanacaksa bunlar bir kuruş teklif ederler ve aylık kazancı 2000 TL olacakken 500 TL’ye kadar düşülmektedir. Bu firmalarla karşılaşmamak ve güvenilir firmalarla çalışmak için evde paketleme işi veren firmaların güvenilir olanlarına başvuru yapabilirsiniz ve mümkünse şahsen başvuru yapmanız gerekmektedir.

En Çok Evde Kına Paketleme İşi Verilen İller 

Türkiye’de bütün illerde kına paketleme işine ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle doğu illerinde kına gecelerinde daha yoğun kına dağıtımı olduğu için her düğün için ortalama 1000 adet kına paketi ihtiyacı duyulmaktadır. Tabi diğer illerde de durum farklı değildir.

En çok ihtiyaç duyulabilecek iller başında; İstanbul, İzmir, Ankara, Urfa, Sivas, Gaziantep, Hatay, Maraş, Adana, Erzurum, Konya, Denizli, Aydın, Manisa, Diyarbakır, Van, Trabzon, Kayseri gibi iller gelmektedir.

Ankara-İzmir Denizli, Bursa, Kocaeli, İstanbul, Antalya, Adana, Gaziantep, Urfa, Diyarbakır, Samsun, Kayseri, Sivas gibi illerde ve diğer bütün Türkiye illerinde evde kına paketleme işi verilmektedir.

Güneydoğu’da Gaziantep kına gecelerinde ayrı bir öneme sahiptir. Bu nedenle bu illerde oturan kişiler daha çok sipariş alabilir. İletişim bilgilerine doğru ulaşıldığı zaman daha iyi iş teklifleri gelebilmektedir. Gaziantep evde kına paketleme telefon numarası merak edilebilir. Ama kına paketleme iletişim numaraları vermek bazı dolandırıcılara ortam hazırlamaktadır. Bu kişilere malzeme vermemek adına şahsen başvuru yapmanızı tavsiye ederiz.

İstanbul Evde Kına Paketleme

Sadece İstanbul merkezli olarak çalışan bazı firmalar kargo ile evlere paketleme işi, evlere kına paketleme işi, kargo ile evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını burada özel gizlilik kuralları gereği paylaşamıyoruz; ama varsa çevrenizde referanslar ve daha önce bu iş yapanlar bunları vasıtasıyla bu yerlere başvuru yapabilirsiniz.

15 Comments

15 Comments

 1. Tuğba çakmak

  Nisan 21, 2020 at 9:30 am

  Evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim İstanbul Kağıthane’de ikamet ediyorum

 2. Ahlam hamam

  Mayıs 24, 2020 at 8:48 pm

  Evde iş yapmak istiyurom yardimci olursaniz konya da istiyurom bey hakim toki ikamet ediyorum

 3. Serpil

  Haziran 12, 2020 at 7:57 am

  Merhaba ben eşimden yeni ayrıldım bir iş arıyorum elbecerim çok güzel yardımcı olursanız sevinirim şimdiden 2

 4. Betül kurt

  Haziran 15, 2020 at 1:49 am

  Evde iş yapmak istiyorum lütfen yardim edin

 5. Pinar

  Haziran 15, 2020 at 12:01 pm

  Evde iş yapmak istiyorum. Iki çocuğum var başka işte çalışamıyorum. Bir-çok yere kayıt için baktım araştırdım. Fakat seçme sapan şeyler çıkıyor. Bu işe ihtiyacım var. Sakaryada bu tür iş veren yerler varmı acaba.?

  • Sevgi

   Temmuz 24, 2020 at 9:15 pm

   Evde is yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 6. Nuray

  Temmuz 5, 2020 at 11:37 am

  Mrb 24 yaşındayım evliyim evde yapabileceğim paketleme işine ihtiyacım var elim çok hızlı ve çok becerikli dönüş alırsanız çok sevinirim

 7. Merve

  Temmuz 14, 2020 at 3:47 pm

  Mardin artuklu bende evde paketleme işi istiyorum lutfen ve ihtiyacimda var cocugumun masraflarini karsilamak icin elimde cok seri pratik lutfen 5422866887 donus yaparsaniz sevinirim

 8. Sevgi

  Temmuz 24, 2020 at 9:16 pm

  Evde is yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 9. Sevgi

  Temmuz 24, 2020 at 9:16 pm

  553 029 206

 10. betül ayan

  Ağustos 14, 2020 at 8:20 am

  hatay iskenderun evde paketleme işi yapmak istiyorum .elim hızlı ve temiz çalışırım teslim tarihinden önce teslim ederim . geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum .

 11. erol dalar

  Ağustos 21, 2020 at 8:30 am

  memur emeklisiyim 2 çocuk okutuyorum ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız memnun olurum yapılacak işe abancı değilim eli işe yatkındır.

 12. Sultan

  Ağustos 28, 2020 at 6:00 pm

  İİSTANBULDA YAŞIYORUM EVDE PAKET İŞİ YAPMAK İSTİYORUM LÜTFEN GERİ DÖNÜŞ YAPARMISINIZ

 13. burhan özsenol

  Aralık 6, 2020 at 7:02 pm

  evde ıs yapmak ıstıyorum 0506 459 58

 14. Pingback: Evde Sabun Paketleme İşi veren Firmalar Telefon İletişim 2021

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top
Kredi Haberleri Bankacilik Ekonomi Kredi Kredi Karti Kredi Notu Senetle Kredi Konut Kredisi Banka İletişim