Ekonomi

Evde Kına Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Evde ekiş alarak para kazana bilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan evinizden çalışmak mümkündür. Bunun için firmalar evlere farklı işler vermektedir. Evde ekiş olarak verilen işlerin başında da paketleme işleri gelmektedir. Kına paketleyerek para kazanma hakkındadır. Evde kına paketleyerek  Evde ek kazanç sağlayabilirsiniz. Size kına paketleme konusunda tüm detayları vereceğim. Makalemi takipte kalın.

Firmalardan paketleme işi nasıl alınır? Paketleme işinden para kazanma ve paketleme işi için başvuru merkezleri gibi en çok merak edilen detayları makalemde bulabilirsiniz. Özellikle Pandeminin hayatımızda etkili olmasıyla beraber pek çok firma evlere ekiş olarak paketleme işi vermeyi artırmıştır. Siz de evde ekiş alarak ev bütçenize destek olmak istiyorsanız evde ekiş veren firmalarla iletişime geçmelisiniz.

paketleme işleri kadınlar arasında oldukça tercih edilmektedir . Özellikle kına paketleme işi daha fazla tercih edilir. Çünkü kına yakma özel günlerde bizde gelenek haline gelmiştir. Kına geceleri, sünnet mevlüdü , askere uğurlama gibi etkinliklerde kına yakılır. Aynı zamanda kapalıçarşı gibi şehrin alışveriş sıklığının arttığı yerlere de firmalar kına ve kına paketleme işleri vermektedirler.

Not! Firmalar 2022-2023 yılında da evlere paketleme işi vermede devam etmeyi planlamaktadır.

 

 

 

Evde Kına Paketleyin 2000 TL Kazanın

Evde kına paketleme işleri oldukça kolay sayılan paketleme işlerindendir. Kına paketlemek için bir çaba harcamayın. Çarşı Pazar dolaşmayın. Çünkü paketleme için tüm gerekli malzemeler firma tarafından evinize gönderilecektir. Yapmanız gereken kınaları kına kesesine koyup, paketleyerek firmaya göndermek. Kına paketleme işi de diğer paketleme işlerinde olduğu gibi paket başına ücret verilmektedir. Fazla paket fazla para mantığı esastır. O yüzden paketleme işlerinde grupla yazmanız sizin için daha avantajlıdır. Hem işleri zamanında bitirirsiniz, fazla paket yapacağınızdan alacağınız para da artar.

Kına Paketleme İşi Nedir?

Kına paketleme işi paketleme işleri arasından neredeyse tüm firmalar tarafından verilmektedir. Hem kolay paketlenmesi hem de firmaların sürekli kına paketleme işi vermesinden dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Siz de kına paketleyerek bu işten para kazanmak ister misiniz ? Kazancı da oldukça iyidir. Evinizden çıkmadan 2000 TL kazanabilirsiniz. Paketleme işlerinde yaptığınız paket kadar ücret alısınız. Paket başına 5 TL verilse bile 50 paket yapsanız en az 250 TL kazanırsınız. Paket sayısını arttırmak tamamen size bağlı.

Kına paketleme işi firma tarafından gönderilen kınaların küçük paketlere yerleştirilmesidir. Bahsettiğim küçük paketlemeler esnaflara gönderilir. Bir de kına geceleri ve farklı etkinlikler için de firmalar kına paketleme işi vermektedir. Bu işte çuvallar halinde kınalar evinize gönderilir. Kınaları kına keselerine kına kaşığı ile doldurulur. İş bitiminde firma yetkilileri gelip teslim alırlar. Ya da siz kargo ile firmaya gönderi yaparsınız. Bu şekilde kına paketleme işi teslim edilmiş olur. Ücretinizi de alırsınız.

Kına paketleme işini tek başınıza yapabilirsiniz. Eliniz hızlıysa ve işinizi bölecek çok fazla engeliniz yoksa ( çocuk bakma ) gibi iş hızlı ilerler. Fazla paket yaparsınız. Fakat kına paketlemede grupla belirli bir sistemde çalışmanız tavsiye edilir. Makalemde anlattığım üzere ne kadar fazla kına paketlerseniz o kadar fazla para alırsınız. Bu yüzden grupla çalışma size avantaj sağlar.

Kına Paketlemede Kullanılan Malzemeler 

Kına paketleme işi için bazı malzemeler gereklidir . Bu malzemeleri dışarıdan almazsınız. Firma paketlenecek kınayı ve gerekli malzemeleri evinize teslim eder. Tamamen ücretsizdir. Gerekli malzemeler şunlardır :

 • kına
 • makas
 • kına kesesi
 • maket bıçağı
 • kutu
 • şeffaf ambalaj
 • ambalajı yapıştırma için yapıştırıcı
 • koli bandı
 • kına ölçüm kaşığı

Kına ilk önce verilen kına keselerine ya da şeffaf ambalajlara kına ölçüm kaşığı ile yerleştirilir. Fazlalıklar varsa makas ile alınır. Daha         sonra da ağzı kapatılır. Kına keseniz hazır. Hazırlanan kına keseleri koliye düzgün bir şekilde yerleştirilir. Kolinin üstü koli bandı ile             bantlanır. Firmaya teslim için kargoya verilir. İş bitiminde paranız hesabınıza yatar. Ya da bazı firmalar elden de ödeme yapabilir.

 

        İŞKUR Kına Paketleme İşinde Bayanlarını Destekliyor

İŞKUR projelerle kadınları desteklemeye devam ediyor. Özellikle ev hanımlarımızı çalışma hayatına katmayı hedeflemektedir. Bütçelerini aşmadan , evlerinden çıkmadan evde ekiş , paketleme işi vererek para kazanmalarını sağlamaktadır. Böylece ev kadınları aile bütçesine destek olmaktadırlar. Kendi paralarını kazanmaktadırlar. İŞKUR’dan paketleme işi almak için size en yakın İŞKUR ‘a giderek iş başvuru kaydınızı oluşturun.

Firmalar paketleme işlerinde öncelikle İŞKUR ‘a bilgi vermektedirler. Yani İŞKUR paketleme işine kayıt yapmışsanız bu işi almanızda öncelik size verilecektir. Formunuzu doldurun. İŞKUR internet üzerinden bilgilerinizi güncellemeyi unutmayın.

İŞKUR’dan ev hanımlarına büyük destek

Kına Paketleme İşi İçin Başvuru Yerleri

 1. Kına paketleme işi için firmaya şahsen başvuru yapabilirsiniz. Şahsen başvuru yapmanız tavsiye edilir. İşin ayrıntılarını öğrenmeniz ve detaylı bilgi almanız açısından önemlidir. Şahsen başvuru imkânınız yoksa telefonla başvuru yapabilirsiniz. Ya da internet üzerinden firmanın sitesinden başvuru formu doldurarak da başvurunuzu yapabilirsiniz.
 2. İŞKUR ile de başvurunuzu yapabilirsiniz. Evde paketleme işi almada en avantajlı başvuru yollarından biridir. Firmalar evlere paketleme işi verecekleri zaman İŞKUR aracılığıyla işçi alımı yapmaktadır. Bu yüzden İŞKUR hesabınızı oluşturun. İŞKUR hesabınız var ise aralıklı güncelleme yapın

Evlere Kına Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evlere paketleme işi veren firmalar neredeyse her şehrimizde bulunmaktadır. Fakat genel olarak; Ankara, İstanbul İzmir, Adana, Kayseri, Gaziantep, Diyarbakır, Denizli gibi büyük şehirlerimizde daha fazladır.

0312 852 01 3

0312 963 85 1

0212 741 23 0

0212 452 20 9

0232 632 21 5

0232 514 85 6

0258 126 54 8

0258 367 21 6

 

 

 

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top