Ekonomi

Evde Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde kürdan paketleme işi son zamanlarda çok güzel para kazandıran işler başına geliyor. Gıda sektörünün her geçen gün hızla artması kürdan ihtiyacına da artırmaktadır. Bunun yanı sıra artık birçok evde kürdan kullanımı da artıyor bu da kürdan paketleme işini daha da yaygınlaşmasına ve bayanlara her ay ortalama belli bir miktar para kazanması imkanı tanımaktadır.

Kürdan paketleme çok temiz işlerin başında gelmektedir ve kazancı’da edebiliriz. Onu hemen bir makine yapmadığı için elle yapılan kutunun paketlenmesi elleyip olduğu için daha çok evlerde bu iş imkanları tanımaktır.

Evde kürdan paketleme işi nasıl yapılmaktadır?

Kürdan paketleme işi dediğimiz aslında çok basit bir iştir. Hazır çorba içerisinde veya büyük kutular içerisinde içinde yüz binlerce küçük kürdanlar kesilmiş halde getirilir. Bunu boş kutucukları dediğimiz her birinde 50 tane 100 tane 300 tane 500 tane olan boş kutular verilir. Elinizle bunları belli bir düzenle koyuyorsunuz ve kutulama yapıyorsunuz kapatıp bunu teslim ediyorsunuz. Paketleme işi kısaca bu şekilde yapılır yani olunca kolay ve kazancı bol olan bir işletiyoruz.

Evde kurdan paketleme işi ne kadar para kazanabilirim

Evde kürdan paketleme işinden kazanacak para kişilere göre değişkenlik gösteren bazı kişiler az çalışarak günde 15 -20 TL kadar kazanabiliyorken, bazı kişiler daha hızlı çalışan 100 TL’ye kadar para kazanmaktadır. Buradaki kazanç oranı kişilerin eline emeğine ve kızlara göre değişkenlik göstermektedir bu paketleme işi veren firmaların dan yapılan anlaşmalar miktarı da kazanç direkt etki etmektedir.

Kürdan paketleme işi başvurusu nereye yapılır?

Evde kürdan paketleme iş yapmak isteyenler için başvuru yerleri genelde üretim merkezi olmaktadır yani kürdan üreten tesislere başvuru yapıldığında bu tesis sahipleri evlerde iş anlamında bayanlara ekşilemesi nokta onun haricinde lokantalarda veya katılımlarda bu işle ilgili herhangi bir iş başvurusu alınma çıkmalarda genel toptancılardan hazır halde kürdanları olmaktadır bunun tekrar paketlenmesi için yeni bayanları işlemezler. Bunun haricinde sadece kürdan üretim tesisleri gibi üretim yapan küçük çaplı atölyelerde iş başvurusu yapılabilir.

1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Evde Sabun Paketleme İşi veren Firmalar Telefon İletişim 2021

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top