Ekonomi

Evde Nikah Şekeri Yapma İşi Veren Firmalar

Düğün sezonlarında en çok ihtiyaç duyulan ürünler bir tanesi nikah şekeridir. Kendi evinizde nikah şekeri paketleyerek çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Bu yönüyle evde nikah şekeri işi veren firmalar 2020 yılında İstanbul-izmir ankara-antalya, Kocaeli, Denizli, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Adana, Mersin, Antalya, Gaziantep, lıkesir-çanakkale gibi illerde nikah şekeri paketleme işi vererek  ortalama 2 bin TL’ye yakın para kazandırmaktadır.

Peki evde nikah şekeri işi veren firmalara nasıl başvuru yapılır? Evde nikah şekeri yapım işi veren firmaların iş ilanları var mı? Bu yerleri telefon numarası ve iletişim bilgileri var mı? İşte tüm detaylar…

Özellikle İzmir Kemeraltı’nda bu iş yapan dükkanlar dan bu işler yapabilirsiniz. Bursa Kapalıçarşı’da İstanbul Kapalıçarşı’da birçok yerde bu ürünleri satan yerlerden işleri alıp evde hemen ek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evinizde nikah şekeri paketleyerek güzel paralar kazanabilirsiniz

Düğün mağazalarında nikah şekeri satan yerlerden iş sipariş alıp evde nikah şekeri paketleme yaparak iyi paralar kazanabiliyorsunuz. Yerler iletişim bilgileri nasıl ulaşabileceğinizi varsa telefon numaralarını adres bilgilerini bunları tek tek sizler için araştırdık yazdık. Nikah şekeri yapım işi kazanç olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Bazı iken şekerlerinden 10 kuruş, bazen da 1 TL’ye yakın para kazanıyorsunuz hatta bazılarından 5 TL’ye yakın para da kazanabiliyorsunuz. Ultra lüks nikah şekerlerinden tane 5 lira kazanabiliyorsunuz.

Evde dükkan şekeri yaparak ne kadar para kazanılır?

Evde nikah şekeri düğün şekeri kına şeker dediğimiz şekilde paketleyerek veya hazırlayarak ne kadar para kazanabileceğiniz değişkenlik göstermektedir. En basit nikah şekerlerinden ortalama olarak 10 kuruşluk para kazanıyorsunuz ve bundan aslında para kazanacağız daha az oluyor ama yüksek gelirli aileler için yani onlar düğünler için yapar nikah şekerleri tane başı 20 liraya satıldı için nikah şekerlerini emeği daha fazla oluyor.

El emeği göz nuru çok yüksek olduğu için ve bir tane nikah şekeri ortalama yarım saatte yapılabildiği için 5 TL gibi bir rakam kazanabiliyorsunuz. Özele süsleme damatlı olan dükkan şekillerinden bahsediyoruz süslemesi ince işçiliği çok olduğu için bunlardan 5 liraya yakın bir para kazanabiliyorsunuz.

Nikah şekeri işi nasıl yapılır gerekli malzemeler nelerdir?

Nikah şekeri işi aslında çok basittir sizlere bildiğimiz şekerlemeler gönderilir. Tül kurdele, zımba, bağlama ipi, gül yapma çiçekler gibi bazı ürünler gönderilir. Buna zaten firma tarafından yani nikah şekeri işi veren firma tarafından sizlere hazır olarak verilir. Model verilir yani hazır yapılmış bir miktar şeker verilir ve buna göre nasıl yapacağız ise anlatır siz olmadı takip ederek hızlı bir şekilde yapmaya başlayabilirsiniz.

Nikah şekeri yapılmış aslında çok basit değiştir ortalama her 5 dakikada bir 1 tane yapabilirsin zorla göre bu yarım saate kadar çıkabilmektedir almaya ne kadar oluyorsa kazanacağız ona göre artmaktadır. Kendinizde malzemeleri satın alıp bir kan şekerini yapıp sıfırdan bir kan şekeri satan iş yerlerine pazarlayabilirim siz bu da yeni bir değişiklik asansörde mi olabilir.

Nikah şekeri paketleme işi veren firmalara başvuru ve iletişim telefon numaraları var mı?

Baştan yazalım. İnternette nikah şekeri işi veren yerlerin telefon numaraları ve adres ile iletişim bilgileri bulunmaz. Bu yerlere başvuru şahsen yapılır. 2021 yılı itibariyle evde nikah şekeri işi yapan birçok firma olduğunu ve bunların artık birçok hatta binlerce bayana yetki verdiğini biliyoruz. Bunları İstanbul, Antalya, Bursa, adana-ankara İstanbul İstanbul, Beyoğlu Bağcılar, Esenyurt, Mecidiyeköy, Kapalıçarşı gibi yerlerde aktif olarak işlerine devam ettiğini söyleyebiliriz. Bu yerlere telefonla veya e-mail ile ulaşmanız olabilir. Bu yerlerden gerçekten iş almak istiyorsanız şahsen başvuru yapacaksınız. Şahsen başvuru yaptığınız da karşıda bir gün buluşacağız için nikah şekeri malzemeleri verecek bu malzemeleri eve getirip nikah şekeri işini hemen başlayacaksınız.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top