Para Kazanma

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar 2021

Son zamanlarda evde paketleme işi veren firmaların vermiş olduğu iş imkanları daha da arttı.  Korona salgını nedeniyle artık evde çalışarak para kazanmak isteyenlerin sayısı artmış ve işletmelerinde çalışan sayısı azaldığı için evde ek iş imkanları artış gösterdi. Bu anlamda evde paketleme işi veren firmalar başvuru almaya devam ediyor. Peki evlere paketleme işi veren firmaların telefon numarası, iletişim bilgileri, adres yeri var mıdır? Bunlara nasıl ulaşılabilir, nasıl iş başvurusu yapılabilir bunların yazımızda belirttik.

Evde paketleme işinden ne kadar para kazanabilirim?

Değerli okuyucularımız, evde paketleme işinden aslında güzel paralar kazanabilirsiniz. Alma evde paketleme işi genellikle çok yorucu sıkıcı bir iş olabiliyor. Gerçekten şöyle bir örnek verelim, davetiye katlama veya sabun paketleme işinde örnek verelim.  1 adet sabun paketlediğinizde ortalama 10 kuruş para kazanıyorsunuz..

Hiç yoktan iyi değilse de tüm gününüzü aldığı için birçok kişi kısa sürede bundan vazgeçiyor. Bazı kişiler de evin kirasını faturalı bunda karşıladığı için bunlara devam etmektedir. Yani evde paketleme işinden bazı kişiler çok güzel para kazanabilir bu kişinin eli hızlıdır diyebiliriz.   Yoksa eli hızlı olmayanlar maalesef az paralar kazanmaktadır.

Ama bazı kişilerde 300-400 TL paralarda kazanabilir. Bu tamamen paketleme işi alan ev hanımının veya Bey’in yapmış olduğu işin karşılığı olacağı için ne kadar iş o kadar para anlama gelmektedir.

Evde paketleme işi olarak yapılabilecek işlerin başında; Kına paketleme, sabun paketleme işleri gelmektedir. Türkiye’de en çok sabun paketleme ve kına paketleme işleri ve kürdan paketleme işleri gelmektedir.

Evde paketleme işi veren firmaların telefon numarası var mıdır?

En çok merak edilen konuların başında evde paketleme işi veren yani evlere iş veren firmaların telefon numarasıdır.  Değerli arkadaşlar, hiç bir firmanın internet üzerinden telefon numarası paylaşması yoktur.

Evde paketleme işi verecek olan firma genel ve bunu birkaç şekilde yapar: birincisi fason kişiler aracılığıyla paketleme işi verilir. Yani paketleme işi veren firmalar ve evlere iş veren firmalar fason dediğimiz aracı kişilere genel olarak işi verir bu fasonlar da ev hanımlarına arabalarla bu işleri dağıtırlar.

Burada fasonda ulaşmak asıl mesele yani patron dediğimiz işverenler değil de onlara ulaşmak ya onlarla iletişim kurmak gerekir.

İkincisi İŞKUR vasıtasıyla iş alımlar artmaya başladı. Evlere paketleme işi veren firmaların iş arayan firmalar İŞKUR firmaları ile anlaşarak iş isteyen bayanlara iş vermeye başladılar. Burada İŞKUR’a başvuru yapılır İŞKUR’a iletişime geçilip bir iş talebinde bulunabilir

Üçüncüsü evde paketleme işi alan bayanlar aracılığıyla yeni iş imkanları ortaya çıkabilir. Yani bu işi patronu daha önce başka bayanlar vermişti bayanlar adım bunları Kendi tanıdıklarına öneri yeni iş imkanları sağlayabilirler. İnternet üzerinden telefon numarası adres bilgisi iletişim bilgileri yoktur her ne kadar bazı internet sitelerinde evlere paketleme işi verilir şeklinde ilanlara çıkmasa da bunları kesinlikle doğru olmadığını ve insanları kandırmaya yönelik planları olduğunu söyleyebiliriz. Bunlardan uzak durunuz ve kesinlikle ama kesinlikle para göndermeyin.

Evde paketleme işi yapmak istiyorum nasıl yapabilirim?

Değerli okuyacağımız evde paketleme istiyorsanız kesinlikle Fasonlarla iletişim kurmanız gerekmektedir.
Fason çalışanlar genellikle halihazırda birçok bayana iş imkanı tanıdığı için eğer etrafınızda yani komşularımız arasında akrabalarınız arasında arkadaşlarınız arasında varsa bu işi yapanlar onlarla iletişime geçmeniz gerekmektedir.  Bunun haricinde ya direkt işverenin iş yerine şahsen gidip evde bu iş yapabileceğinizi ve varsa bu şekilde bir iş imkanı olduğunu sormanız gerekiyor. İş yerinin size uygun vereceği iş varsa alırsınız.

1 Comment

1 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top