Ekonomi

Evde Pipet Paketleme İşi Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Evde ekiş yaparak ayda 4000 TL kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken evde ekiş veren firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Firmalar evde ekiş için paketleme işleri verilmektedirler. Bu günkü makalemde siz değerli okuyucularıma evde pipet paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları üzerinedir.

Paketleme işleri kolaydır. Ve size fazladan bir para harcama yaptırmaz. O yüzden ek gelir elde etmek isteyenler ya da paketleme işiyle para kazanmak isteyenler evde paketleme işi almaktadırlar. Paketleme işi için firmalarla şahsen iletişime geçebilirsiniz. Ya da internet üzerinden de firmanın sitesinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

İŞKUR evde paketleme işi alan ev hanımlarını desteklemektedir. Farklı projeler düzenleyerek onları iş hayatına katmayı hedeflemektedir. Bu sayede ev hanımları evlerinden çıkmakta çalışmaktadırlar. Böylece kendilerine kalan boş vakitlerine değerlendirerek para kazanmaktadırlar.

Evde Yapılan Paketleme İşleri Nelerdir?

Evde yapılabilecek paketleme işleri çoktur. Size uygun paketleme işini seçin ve çalışmaya başlayın. Evde paketleme işleri zevkli olduğu için çoğu ev hanımları mutfak masrafını karşılama ve eşine destek olmak için paketleme işi yapmaktadır.

Evde yapılan paketleme işlerine bakacak olursak;

 • Evde sabun paketleme
 • Evde kına paketleme
 • Evde kına çerezi paketleme
 • Evde davetiye katlama ve paketleme
 • Evde havlu paketleme
 • Evde çorap paketleme
 • Evde iğne oyası paketleme
 • Evde maske paketleme
 • Evde mandal paketleme
 • Evde kürdan paketleme
 • Evde mum paketleme

Görüldüğü üzere evde paketleme işleri oldukça fazladır. Siz de vaktinizi değerlendirin. Evde paketleme işi yaparak 3000-4000 TL kazanın.

evde davetiye katlayarak ek gelir elde edin

evde kına çerezi paketleme

evde sabun paketleme

 

Evde Pipet Paketleme Nedir?

Pipetleri günlük hayatımızda sıklıkla kullanırız. Restoran, kafe, lokanta, otel gibi yani toplu mekânlarda içeceklerde pipet kullanılır. Ne yazık ki içecekler depolarda saklanır. İster istemez de içecek üstleri toz kaplar. Bunlar da bizlere bakteri taşır. Sağlığımızın değerinin daha fazla anlaşıldığı şu dönemlerde hijyene daha bir özen gösterilmeye başlandı. Pipet kullanımı da arttı.

Evde pipet paketleme işi de oldukça basit paketleme işlerindendir. Firma paketlenmesi için size pipetleri gönderir. Elinize eldiven takarak pipetleri istenilen sayı adedince poşetlere yerleştirilir. Ağzı kapatılır. Kutuya yerleştirilir ve firmaya gönderilir. Böylece paketleme işi tamamlanmış olur.

Evde Pipet Paketleyerek Ne Kadar Kazanabilirim?

Evde pipet paketleyerek para kazanamam diye düşünmeyin. Pandemi ile birlikte her sektörde olduğu gibi gıda sektöründe de hijyene verilen önem artmıştır. Bu yüzden kafe, restoran, otel gibi yerlerde içecekleri yanında mutlaka pipet verilmektedir. Bu yüzden firmalar da evde yapılan paketleme işlerinde ek iş olarak evde pipet paketleme verme işini arttırmışlardır.

Evde pipet paketleyerek 2500 -3000 TL kazanın. Paketleme işlerinde yaptığınız paket kadar ücret alırsınız. Yani ne kadar fazla yaparsanız alacağınız miktar da artacaktır. Pipet paketleyerek para kazanma işinden istediğiniz parayı kazanabilmeniz için size tavsiyemiz grupla çalışın. Böylece paket sayınız artacaktır.

Evde Pipet Paketleme İşi İçin Nerelere Başvuru Yapmalıyım?

Evde paketleme işi almak için farklı başvuru kaynakları bulunmaktadır. İŞKUR üzerinden evde paketleme işi yapmak istiyorum diye evde ekiş olarak başvuru talebinizi oluşturun. Evde pipet paketleme işi veren firma ile iletişime geçin. Ya da firmaya giderek şahsen başvurunuzu yapın. Bir de internet üzerinden firmanın işbaşvuru bölümünden formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Şimdi sizler için yukarıda bahsetmiş olduğum başvuru merkezlerini detaylıca anlatayım. Nasıl başvuru yaparsınız? Herhangi bir belge istenilir mi? Gibi merak ettiğiniz tüm detaylara makalemde yer vereceğim.

 1. İŞKUR ile başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Başvuru yapabilmeniz için öncelikle İŞKUR ‘da kaydınız olmalıdır. Kaydınız yoksa size en yakın İŞKUR’ giderek işbaşvuru kaydınızı oluşturun. Sistemde kaydınız var ise sistem üzerinden kaydınızı güncellemeyi unutmayın.

Paketleme işi yapmak istiyorum diye belirtin. Çünkü normal başvuru formunun yanında evde ekiş olarak ayrı bir form doldurmanız gerekmektedir.

 1. Evde paketleme işi verecek firmaya gidip şahsen başvuru yapın. İşin size verilmesinde şahsi başvuru oldukça önemlidir. İş hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Merak ettiğiniz ya da kafanıza takılan soruları sorabilir, anında cevabınızı alabilirsiniz. Talep ettiğiniz bir ücret de varsa bunu da bildirebilirsiniz.
 2. Firmanın internet üzerindeki sayfasından da başvurunuzu yapabilirsiniz. Firmaya gitme imkânınız yoksa bu şekilde başvuru yapabilirsiniz. Sistem üzerinde başvuru formunu doldurursunuz.

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evde ek gelir sağlayan işlerden evde pipet paketleme işini artık neredeyse tüm firmalar vermektedir. Bu firmalar ise Ankara, İstanbul, İzmir, Denizli, Adana, Eskişehir, Gaziantep gibi gelişmiş illerdedir.

Siz de pipet paketleyerek çorbada bir tuzum olsun diyorsanız paketleme işi veren firma ile iletişime geçebilirsiniz.

 1. 0312 752 54 9
 2. 0212 961 20 7
 3. 0212 257 41 5
 4. 0232 264 14 3
 5. 0322 521 45 1
 6. 0212 965 33 8
 7. 0222 129 13 6
 8. 0232 520 85 4
 9. 0342 487 15 2
 10. 0342 853 20 0

 

 

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top