Ekonomi

Evde Pipet Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde para kazanmanın diğer bir yöntemi evde pipet paketleme yaparak para kazanmaktır. Renkli pipetler beyaz beyaz pipet dediğimiz ayran pipetleri, süs pipetleri meyve sepetleri ile ambalajlanarak evde paketleme iş yapıyorsunuz. Ve bundan belli kadar para kazanabiliyorsunuz. Evde pipet paketleme işi veren firmalar hangileri ve ne kadar para kazanılır? Başvuru ve telefon-iletişim bilgileri burada.

Evde pipet ambalajlı para kazanmak

Pipet paketleme işi aslında çok temiz ve kolay bir iştir. Evde ek iş arayan bayanlar için en çok yapılabilecek işlerin bir tanesi de özel lokantalarda yemekhanelerde, kateringlerde ihtiyaç duyulan pipetlerin paketlenmesi hususunda iş imkanı çıkabilmektedir. Evde bir başınızı veya evdeki diğer beraber evde 10’arlı 20 şerli el işaretleri poşet hamile koyup bunları kapatıp paketleme şeklinde iş yapabiliyorsunuz.

Pipet pipet paketleme işinden ne kadar para kazanabilirim?

Evde pipey paketleme işleri arasında en sık yapılan işlerin bir tanesi pipet paketleme şeyler bundan para kazanmanın beni bir sınır yoktur. Ortalama bir 50 tane pipetle bir paketten 10 kuruş gibi bir para kazandığını 20 ile 50 TL arasında bir para kazanabileceğiniz söyleyebiliriz. En hızlısı 50 TL elinizde varsa 10 TL’ye kadar bu kadar düşebilir. Yani çocuğu çok olan ev işleri çok olanlar az para kazanır ama işte zaman çok olanlara daha çok para kazanır yani burada herkes 4000 lira 15 bin TL para kazanır diye bir yalan söylemenin anlamı yok. Doğrusu şu bazı kişiler 300 senin kızının fazla 3000 TL kazanır bu tamamen kişinin emeğini ve yeteneğine bağlıdır diyebiliriz

Evde pipet paketleme işi veren yerlerin telefon numarası VAR MI?

En baştan söyleyelim evde pipet paketleme işi telefon numarasını bulamazsınız. İnternet üzerinde pipet paketleme işi üzerinden bir ilan söz konusu değildir. Bunlardan iş alabilmeniz için kesinlikle pipet üretimi yani plastik üretimi yapan fabrikalar görüşmeniz gerekmektedir çevrenizde yani bulunduğunuz ilde plastik bir fabrika varsa pipet üretimi fabrika varsa ancak bundan bir kişi alabilirsiniz bunun haricinde hiçbir yerden İnşallah bildiğinizi sanmıyoruz.

Bulunduğunuz ilde pipet üreten bu çok basit plastik mandal üreten yerler varsa onlardan yardım talep edebilirsiniz bunun haricinde internet üzerinden kimse ulaşamazsınız internet üzerinden pipet ilanı verilmez internet üzerinden pipet paketleme işi telefon numarası da bulamazsınız.

 

2 Comments

2 Comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top