Para Kazanma

Evde Tütün Sarma İşi Yaparak Para Kazanma

Son zamanlarda sigaraya yani tekel ürünlerine zam gelmesiyle beraber birçok kişi artık tütün ürünlerini kullanmaya başladığı. Bu da evde tütün sarma işinin artmaya sevk etti. Evde tütün sarma işi ile ayda 1.500- 2.000 TL para kazanabilirsin. Evde tütün sarma işi veren yerler hangileri ve evde sigara sarma işi hakkında tüm detayları yazdık. Evde tütün sarma işi yaparak para kazanmak isteyenler aşağıdaki yöntemlerden eğer ek iş başvurusu yapabilir ve iletişime geçebilirler.

Evde sigara sarma işinden ne kadar para kazanılır?

Evde tütün ürünlerini alıp sigara sarma için en güzel paralar kazanabilirsiniz.  Ortalama 20 adetten oluşan bir paket sigaradan 1 TL para kazanıyorsunuz. Günde 50 paket sardığınız zaman 50 lira gibi para kazanabiliyorsunuz ve aylık bu 1500 TL olabiliyor. Birçok kişi bunun az olduğunu düşünse de aslında son zamanda çıkan sigara sarma makineleri ve aparatları kullanarak çok rahat bir şekilde günde 50 paket sigara sarabilirsiniz.

Her pakette 20 adet olduğu için günde 1 adet sigara sarma işi oluyor, onların kazancınız aylık 1500 lira gibi bir rakam olacaktır. Evde işi olmayanlara da boş vakti çok olanlar bu işi yapabilir ve güzel paralar kazanabilir.

Evde tütün sarma işi nasıl yapılır?

Evde tütün sarma işi aslında çok basit hale geldi. Bazı fiyatları 30 TL civarı satılan tütün sarma aparatları satın aldığınızda bunlarla günde yaklaşık 1000 veya 2000 adet sigara tek olarak sarabiliyorsunuz. Bunlarda kazanacağız 50-100 TL arası değişebilir.

Aparat pahalıysa  basit daha ucuz 5 lira olanlar da var ama bunlar çabuk kırılıyor veya sağlıklı bir şekilde sarmıyor ya boşluk oluşmasına neden oluyor. Bunlardan da uzak durabilirsiniz zaman sağlam hatta iş veren firma yer tütün sarma işi veren firma sizlere aparat sallarsa bu daha güzel olur.

Evde Sigara sarma işi veren firmalar ve yerlerin telefon numaraları var mıdır?

Evde tütün sarma işi veren firmalar internet üzerinden iş vermezler. Bu iş yerlerine telefonla da ulaşmanız mümkün değildir. Telefon ederseniz sadece ön bilgi alırsınız ortalama kaç para alabileceğinizi sorarsanız ama iş verme anlamında şahsen başvuru yapmanız gerekiyor.

Son zamanlarda İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Diyarbakır, borsa Gaziantep, Urfa Denizli, Manisa, Aydın, Afyon, Uşak ve birçok kentte artık her köşe başında tütüncü dediğimiz kişiler zaten sarma sigara satıyorlar.

Bu sarma sigara işi almak istiyorsanız bu iş yerlerini şahsen başvuru yapıp anlaşma yapmanız durumunda tütünleri alıyorsunuz ve sigara boş sigara paketi alıp onları evde sarıyorsunuz. İş teslim edip paranızı alıyorsunuz. Yani telefonla iletişime geçme gibi bir durum söz konusu değil şahsen başvuru yapacaksınız.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top