Ekonomi

İş Kur Evlere İş Veriyor Mu?

Evde iş veren firmalar son zamanlarda İŞKUR ile çalışmaya başladı. Devlet destekli olarak prim desteği almak isteyenler ve değişik teşvikten almak isteyenler daha çok işkur’la çalışıp  merkezinin İŞKUR vasıtasıyla evde para kazanmak isteyen hanımlara ek iş vermeye başladı. Özellikle son zamanlarda maske üretimi ve üretimin artması da beraber birçok firma bunların İŞKUR üzerinden kurs alanlara İŞKUR üzerinden ek iş vermeye başladılar, bu anlamda İŞKUR evlere paketleme işi evde iş imkanı tanımaya başladı.

İŞKUR üzerinden evlere iş veren firmalar

İŞKUR üzerinden evlere iş veren firmalar genel müdürlük destekli olarak teşvik alan sigorta primleri alan firmalar Iğdır. Bunlarla İŞKUR arasında bazı anlaşmalar imzalandı belli sayıdaki bayanlara iş verilebilmektedir. Türkiye’nin her yerinde istanbul-ankara eskişehir-bursa Antalya Aydın Manisa Mersin Adana mir-ankara Trabzon Diyarbakır Erzurum konya-kayseri aklınıza gelebilecek bütün illerde İŞKUR vasıtasıyla artık evde paketleme işi evde ek iş evde eldiven yapma evde evde maske üretime gibi ek işler verilmeye başlandı. İŞKUR’un bir başvuru merkezi haline geldiğini söyleyebiliriz. Yani evde ek iş isteyenler işkur’la konuşarak iş başvurusu yapabilirler.

İŞKUR evde paketleme işi başvurusu

İŞKUR üzerinden evde paketleme yapmak isteyenler bir değişiklik yapmak isteyenler evde para kazanmak isteyenler kısacası İŞKUR’un müdürlüklerine giderek başvuru yapabilirler. İŞKUR’a giden bayanlar bu taleplerini İŞKUR yetkilisi bildirim kayıt altına aldıktan sonra beklemeye başlayacaklardır.

Zaten İŞKUR görevlisi sizlere gerekli bilgileri orada sözlü olarak söyleyecekler varsa böyle bir iş size zaten bununla ilgili size bilgi vereceklerdir. Bununla ilgili kendi elinizde bu tür bir iş olmayabilir yani bu böyle bir anlaşma imzalamış olabilir eğer böyle bir iş yoksa size zaten İŞKUR görevlisi böyle bir şey olmadığını ve halihazırda bir iş imkanı olmadığını söyleyecektir yok da onunla ilgili bir daha bir bütün telefonla İŞKUR’un müdürlüğünü arayabilirsiniz veya iletişimle e mail üzerinden geçebilirsiniz bey’e İŞKUR adresine direkt şahsen gidip başvuru yapabilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top