Ekonomi

İstanbul Esen yurt’ta Evlere İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Evde yapılabilecek farklı kategoride işler bulunmaktadır. Evde ekiş olarak en fazla paketleme işi yapılmaktadır. Paketleme işi alarak geçim sağlama giderek artmaktadır. Özellikle pandemi döneminde firmalar evlere paketleme işi vermeyi artırmışlardır. Firmaların evlere ekiş vermelerinde en büyük etki zamandan tasarruf ve karı artırmaktır. Gerek tekstil sektöründe gerekse farklı sektörlerde en fazla firma İstanbul’dadır. İstanbul’daki firmalar da sık sık evlere paketleme işi vermektedirler. Bu günkü makalemde sizlere İstanbul Esen yurt ’ta evlere iş veren firmalar ve telefon numaralarıdır.

Evde paketleme işini kadın erkek genç yaşlı herkes kolaylıkla yapabilmektedir. Fakat dışarıda çalışma imkânı olmayan bayanlar ile ev hanımları daha fazla evde paketleme işleri almaktadırlar. Paketleme işleri oldukça kolay ve eğlencelidir. O yüzden ev hanımları evde artan zamanlarda rahatlıkla paketleme işi yapabilirler. Paketleme işlerinin gelirleri de oldukça iyidir. Size 3000-5000 TL kazandırır.

Siz de evde paketleme işi alarak kendi kazancınızı oluşturabilirsiniz. Ya da ev ekonominize katkı sağlayabilirsiniz. Sizlere evde paketleme işi hakkında her şeyi anlatacağım. Evlere verilen paketleme işlerinden, paketleme işi alarak ne kadar kazanabileceğinizden, paketleme işi için nerelere başvuru yapmanız gerektiğinden gibi merak edilen tüm detaylar makalemde. Takipte kalın.

Evlere Verilen Paketleme İşleri Nelerdir?

Evlere paketleme işi ev hanımları tarafından oldukça rağbet görmektedir. Evde yapılabilecek çok fazla iş vardır.

 • Evde çocuk bakımı
 • Evde ütü yapma
 • Pasta – börek hamur işleri yapımı
 • Katalog işleri yapma

Gibi işleri sayabiliriz. Fakat firmalardan paketleme işi almak yukarıda bahsettiğim işlere göre daha garanti sayılır. Çünkü günümüzde firmaların neredeyse tamamı evlere paketleme işleri vermektedir. İşkur da evlere paketleme işi vererek destek olmaktadır. Evde ekiş olarak paketleme işlerinde Farklı projeler başlatarak ev hanımlarını çalışma sektöründe aktif hale getirmektedir.

Evde yapılan paketleme işleri ise;

 • Evde sabun paketleme
 • Evde kına ve kına çerezi paketleme
 • Evde çorap paketleme
 • Evde pipet paketleme
 • Evde mum paketleme
 • Evde galoş paketleme
 • Evde hijyenik maske paketleme
 • Evde kürdan paketleme
 • Evde plastik bardak paketleme
 • Evde kibrit paketleme
 • Evde kürdan paketleme
 • Evde Havlu paketleme
 • Evde etiket basma ve paketleme
 • Evde mandal paketleme
 • Evde mandal paketleme

Görüldüğü üzere çok fazla evde paketleme işi verilmektedir.  İstanbul ‘da firmalar daha fazla evde ekiş vermektedir.  Siz de paketleme işi yapmak istiyorsanız evlere paketleme işi veren firmalarla iletişime geçin. 2022 yılında da firmalar evlere paketleme işleri vermeyi planlamaktadırlar.

 

 

 

evde kına paketleme işi

sabun paketleyin ek geliriniz olsun

Evde Paketleme İşi Alarak Ne Kadar Kazanabilirim?

Evde paketleme işi alarak 4000 TL kazanabilirsin. Paketleme işi için evlere ekiş olarak paketleme işi veren firmalarla iletişime geçin. Paketleme işi ekstra bir masraf gerektirmez. Paketlenecek ürünler ve paketleme malzemeleri firma tarafından evinize kadar teslim edilir. O yüzden ev hanımları paketleme işini sıklıkla almaktadırlar.

 

Paketleme işini nasıl yapıcam? Zor mudur? Diye düşünmeyin. Çünkü firma bir tane paketlenmiş ürün koyar. Anlamadığınız bir durumda ise firma yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz. Paketleme işlerinde paket başı ücret ödenmektedir. O yüzden el hızınız oldukça önemlidir. Ne kadar çok paket o kadar fazla para.

ÖNEMLİ NOT! Almış olduğunuz paketleme işini lütfen zamanında ve eksiksiz olarak teslim edin. Güven çok önemlidir. Eksik bir ürün ya da paket olduğunda tekrar size paketleme işi verilmeyecektir.

Evde Paketleme İşi İçin Nerelere Başvuru Yapabilirim?

Evde paketleme işi mi yapmak istiyorsunuz? Başvurunuz için üç farklı metodu vardır.

 1. İŞKUR üzerinde evde paketleme iş başvurunuzu oluşturun. Bildiğimiz üzere tüm iş başvurularında ilk kaynak İŞKUR ‘dur. Firmalar, özel sektörde hizmet birimleri ve kamu ilanlarının hepsi İŞKUR üzerinden bildirilmektedir.

İlk olarak İŞKUR kaydınız yoksa onu oluşturmalısınız. Daha sonra sistem üzerinden güncellenme yapabilirsiniz. Evde paketleme işi için başvurunuzun yanında ek olarak evde paketleme işi yapmak için bir başvuru formu daha doldurmanız gerekmektedir. Bu şekilde firma evde paketleme işi vereceği zaman İŞKUR üzerinden size ulaşacaktır.

Lütfen bilgilerinizde değişiklik olduğu zaman İŞKUR sisteminden bilgi güncellemenizi unutmayın.

 1. Firmaya şahsen başvuru yapın. Şahsen başvuru alacağınız iş hakkında daha fazla bilgi almanızı sağlar. Ve şahsen iş başvurusu telefonla başvurudan daha etkilidir. İşi almanız daha kolay olmaktadır. Firmada da iş başvuru formu doldurursunuz. Paketleme işi firmalar tarafından sıklıkla verilmektedir. Paketleme işi verileceği zaman formda bulunan iletişim bilgilerinizden kolayca size ulaşabilirler.
 2. Paketleme işi veren firmaların internet üzerindeki sayfalarından da başvurunuzu yapabilirsiniz. Burada da aynı şekilde iletişim ve kimlik bilgilerinizi doldurarak başvurunuz gerçekleşir.

İstanbul Esen Yurt ’ta Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

 1. 0212 699 156
 2. 0212 699 851
 3. 0212 699 264
 4. 0212 699 741
 5. 0212 699 842
 6. 0212 699 719
 7. 0212 699 020
 8. 0212 699 876
 9. 0212 699 128
 10. 0212 699 963

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top