Kredi

İSTANBULKARTLILARA ÖZEL KREDİ

İSTANBULKARTLILARA ÖZEL KREDİ İMKANI

İstanbul kart İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından oluşturulmuş, İstanbul’da toplu taşıma araçlarında ulaşım imkanı sağlayan akıllı bir kart türüdür. Ulaşım haricinde bazı sosyal tesisler ile market alışverişlerinde de kullanılabilmektedir.

Bu bir kredi kartı değildir peki nasıl kredi imkanı sağlıyor yazımızda bundan haberdar olmuş olacaksınız.

İstanbul kart Faizsiz Kredisi Nedir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul’da yaşayan vatandaşlar için İstanbul kart kullanımını oluşturmuştur. 16.05.2022 – 18.07.2022 tarihleri arasında faydalanabilecekleri Fibabanka işbirliği ile yeni bir kampanya oluşturulmuştur.

Bu kampanyaya göre kişisel İstanbul karta sahip olan ve kartı İstanbul kart mobile tanımlı olan kullanıcılar kampanyadan faydalanmaya hak kazanacaktır. Kampanyanın ismi Dijital Bakiye kampanyasıdır. Başvuru şartlarını sağlayan kişiler faizsiz 2500 tl ya da düşük faizle 5000 tl kadar krediye sahip olma imkanı kazanmaktadırlar.

Kampanyaya sadece Belbim dijital kanalları aracılığıyla başvuru yapılmaktadır.

Kampanya Başvuru Şartları

18 yaşından büyük kişiler ve maksimum 70 yaş için geçerlidir.

İstanbulkart sahibi olmanız gerekmekte olup Fibabanka müşterisi olmanız şart değildir.

Tek seferde ve maksimum 5000 tl talebinde bulunabilirsiniz.

Ayda sadece bir kere kampanyadan yararlanılabilir. Tekrar yararlanılmak istenirse dijital kart kullanılabilir limiti 5000 tl olması gerekmektedir.

Kampanya dahilinde tahsis ücreti ve hayat sigortası yoktur.

Fibabankanın, faiz oranlarında ve kampanya koşullarında değişiklik yapma, onaylanan miktarın kullanımını sonlandırma, müşteriden kefil, teminat ve ek bilgi/belge isteme, krediye ilişkin tutarı kullandırmama hakkı bulunmaktadır.

Kampanyaya Nasıl Başvurulur?

Kampanyaya başvuruda bulunmak için İstanbul kartınızın mobil uygulamasına giriş yapın. İşlemler sekmesine tıklayın. Sonrasından Dolu Dolu TL yükle kısmını seçin. Karşınızda kampanya detayları belirecektir. Buradan Fibabankayı seçin ve istenen kişisel bilgilerinizi doldurun. Bu şekilde başvuru işleminin ilk adımını gerçekleştirmiş olacaksınız.

Başvuru sonucu olumsuz ise Fibabanka tarafından bilgilendirme yapılacaktır.

Başvurusu onaylanan kullanıcılara SMS ile bilgi verilecek olup onaylanan kredi bakiyeleri Fibabanka tarafından, başvuru sahibinin dijital kartına yüklenmiş olacaktır.

Dijital Bakiye kampanyasından faydalanan kullanıcılar başvuru sürecinde mobil aracılığı ile Fibabanka müşterisi olur, banka onay almadan kişi adına hesap açmaz.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top