Para Kazanma

İzmir Kemeraltında Evlere Davetiye Katlama İşi Veren Yerler

İzmir Kemeraltı en fazla düğün malzemeleri satıldığı davetiye çeşitleri satıldığı yerler başında gelmektedir. İzmir kemeraltı’nda yer alan dükkanlar, işyerleri, firmalar davetiye katlama işi vermeye devam etmektedir. İzmir konak’ta kemeraltı’nda, şirinyer’de, Buca’da Bornova’da, Bayraklı, Karşıyaka Torbalı ve bir daha birçok Gaziemir gibi birçok yerde davetiye katlama işi veren dükkanına bulunmaktadır; ama asıl merkez Konak Kemeraltı Alsancak merkezlerinin.

Davetiye katlama işi nasıl yapılır?

Davetiye katlama işi aslında matbaada basılan ve düz bir kağıthane’de olan davetiyeler size bir model verilerek katlanması istenecektir. Katlama işi modele göre katlanabilmek hedef bazlı davetiye katlamalarda püskül gibi veya süslü malzemeler biraz sizin gibi malzemelerle eklenmektedir. Bunlar katlama işi bittikten sonra ya esnasında eklenebilmektedir. Davetiyenin işi arttıkça Kazancı da artmaktadır.
Davetiye katlama işi veren firmaların telefon numarasını ulaşabilir miyim iletişim bilgileri nelerdir

Davetiye katlama işi veren firmaların iletişim bilgileri aslında internet üzerinden vardır ama bu yerler her ne kadar telefon numaralarını paylaşanlarda asla tanımadığı kişilere matbaadan aldıkları ürünlere göndermezler. Bu yerler davetiye katlama işi verebilmek için bu kişilerin öncelikle Güven duymaları gerekmektedir çünkü bazı kişiler malzemelerle geri göndermemiş nedir. Bunun önüne geçmek için şahsen başvuru yapıp paranızı da yani pazarlığını da yapıp buna göre davetiye katlama işi almanız gerekmektedir.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top