Ekonomi

Kayseri Evlere İşveren Firmalar 2022

Bu günkü makalemiz Kayseri evlere işveren firmalar hakkındadır. Kayseri’de evde sabun paketleme işi para kazandırır mı? Kayseri’de evlere işveren firmaların telefon numaraları Kayseri’de evde nikâh şekeri yaptıran yerler firmaları Kayseri’de evlere hangi paketleme işleri verilir? Evde paketleme işi yaparak para kazanma hakkındadır.

Kayseri ve çevresinde oturan ev hanımları evde ekiş alarak ev bütçelerine katkı sağlamaktadırlar. Artık pek çok bayan evine ekiş alarak ayda 1500-3000 TL para kazanmaktadır. Özellikle Kayseri gibi gelişmiş şehirlerde evlere işveren firmalar fazladır. Evinden çalışarak para kazanmak isteyenler evlere işveren firmaları arayıp işbaşvurusunda bulunabilirler.

Sizlere makalemde Kayseri’de evlere işveren firmalar hakkında bütün ayrıntıları vereceğim. Makalemizi takip etmeye lütfen devam edin.

 

Kayseri’de Firmalar Evlere Hangi Ekişler Verirler?

Kayseri ticaret sektöründe oldukça gelişmiştir. Başta tekstil olmak üzere farklı sektörde birçok firma bulunmaktadır. Fakat tekstil firmaları evlere çok fazla ekiş gönderilmemektedir. Evlere ekiş olarak genellikle paketleme işleri gönderilmektedir.

Evde paketleme işi alarak kendi paranızı kazanabilirsiniz. En az ayda 750 – 3000 TL arasında kazanırsınız. Hatta bu meblağ 5000 TL’ye kadar artırabilirsiniz.

 

Kayseri’de Evlere Verilen Paketleme İşleri 2022

Evde paketleme işleri evinizde oturarak para kazanmanızı sağlar. Bazen çalışan bayanlar çocuklarımıza yeteri kadar zaman ayıramıyoruz, onlarla yeterince ilgilenemiyoruz, ev işlerini yetiştiremiyoruz. Gibi dert yandıklarını hepimiz duymuşuzdur. İşte bu durumlarda evde paketleme işleri imdadımıza yetişir. Çünkü evde ekiş yaparak hem çocuklarınıza istediğiniz kadar vakit ayırabilirsiniz, hem de paranızı evde çalışarak kazanabilirsiniz.

Evlere Verilen Paketleme İşleri

Evlere en fazla verilen ekişlerin paketleme işleri olduğunu makalemde bahsetmiştim. Kayseri de’ paketleme işleri oldukça fazladır. Siz de hangi paketleme işini yapmak istiyorsanız firma ile anlaşıp evde paketleme işine başlayabilirsiniz.

 • Kürdan paketleme
 • Kına paketleme
 • Boncuk paketleme
 • Mandal paketleme
 • Çorap paketleme
 • Plastik bardak paketleme
 • Sabun paketleme
 • Mum paketleme
 • Galoş paketleme
 • Maske paketleme
 • Balon paketleme
 • Nikâh şekeri paketleme
 • Davetiye katlama ve paketleme işi

Kayseri’de Sabun Paketleme İşi 2022

Kendi parasını kazanmak ev hanımlarının en büyük hayallerindendir.  Ev hanımları artık kendi paranızı kazanabilirsiniz. Nasıl olacak peki dediğinizi duyar gibiyim? Evet evinizden çıkmadan, hiçbir para harcamadan evde paketleme işi yaparak kendi paranız kazanın.

Sabun paketleyerek mesela ayda 1500-3000 TL kazanabilirsiniz. Kayseri’de sabun paketleme işi veren firmalarla iletişime geçerek evde ekişi alabilirsiniz. Zaten sabun paketleme işi oldukça kolaydır.

Paket yapılacak tüm ürünler ve sabunlar firma tarafından evinize gönderilecektir. Size örnek paketlenmiş sabun bile gönderirler. Siz de aynı şekilde paketleme yaparsınız. İşte sabun paketleme işi bu kadar basittir.

Kayseri’de Sabun Paketleme İşine Başvuru

Sabun paketleyerek evinize destek mi olmak istiyorsunuz?

Yapmanız gerekenler:

 1. İŞKUR kaydınızı oluşturun. Artık İŞKUR evinden çalışmak isteyen ev hanımlarına dev proje ile destek olmaktadır. Nasıl mı? Şehrinizdeki İŞKUR ‘a giderek evde ekiş yapmak istiyorum formunu doldurun.

Formda kişisel bilgileriniz, iletişim bilgileriniz ve evde yapabileceğiniz ek işler nelerdir? Gibi bilgiler                 istenilmektedir. Lütfen bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde yazın. Çünkü evde ekiş verileceği zaman firma ilk önce İŞKUR’ iş ilanı verecektir. İŞKUR’ da bilgilerinize göre sizinle iletişime geçecek.

 1. Evlere ekiş için firmalara şahsen başvuru yapın . Bireysel başvuru telefonla iletişimden daha etkilidir. Yüz yüze firmadan daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ücretlendirme nasıl olacak? Ürün teslimi nasıl yapılacak? Paketlemede ekstra malzeme almak gerekir mi? Gibi aklınıza takılan sorularınıza daha net şekilde cevap alırsınız.
 2. Firmaların internet sayfalarındaki evde ekiş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formu genellikle şu şekildedir:

Ad:

Soyadı:

Yaş:

Telefon numarası

Adres:

Talep ettiği ücret

İkamet ettiği şehir:

Varsa iş deneyimi:

 

Gibi benzer sorular yer almaktadır. Bu sorular sizi tanımak için verilmektedir. Varsa iş tecrübeniz onu da forma mutlaka yazın. İş vermek için deneyim iyi bir referansınız olacaktır

.

Kayseri’de Evde Nikâh Şekeri Paketleme 

 

Evlere ekiş olarak pek çok paketleme işleri verilmektedir. Salgın hastalık, ekonomik yetersizlik, gibi pek çok faktörden dolayı evde çalışma ya da ek gelir elde etmek amacıyla pek çok kişi evde paketleme işi almak istemektedir. Makalemizin bu bölümünde Kayseri’de evde nikâh şekeri paketleme işini ayrıntılarıyla ele alacağız. En güncel 2022 bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

Evde nikâh şekeri yapmak son derece hoş, zevkli, eğlenceli paketleme işidir. Hem evinizde severek, eğlenerek çalışıyorsunuz hem para kazanıyorsunuz.  Ev hanımları, üniversite öğrencileri hatta emekli hanımlar bile evde nikâh şekeri paketleme işi almaktadırlar.

 

Dekoratif ve özen gerektiren paketleme işlerindendir. Tasarlama yapmayı, dizayn etmeyi sevenler için bu iş bire bir diyebilirim. Yaz aylarında evde nikâh şekeri paketleme işi verilmesi artmaktadır. Paketlenecek şekerler firma tarafından gönderilir. Nikâh şekerleri küçük kutulara ya da küçük tül keselere konulur ve ağzı kurdele ile kapatılır. Kolilere dizilir ve firmaya teslim edilir.

Nikâh Şekeri Paketlemede Kullanılan Malzemeler Ve Nikah Şekeri Yapımı

 • Küçük nikâh şekeri kutusu ya da tül keseler
 • Makas
 • Kurdele
 • Kutu
 • Koli bandı

   Evde Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Evde paketleme işi yaparak para kazanma giderek artmaktadır. Evde paketleme

İşlerini erkek, kadın, genç, yaşlı herkes yapabilir. İŞKUR paketleme işlerinde ev hanımlarını desteklemektedir. Dev proje ile ev hanımlarını çalışma hayatına katmıştır. Evinde paketleme işi yapmak isteyenlere evde paket işi vermektedir. Proje kapsamında eve ekiş veren firmalar İŞKUR vasıtasıyla iş almak isteyenlere ulaşmaktadır.

Paketleme işi para getirmez ya da ne kadar kazandırır ki yapmaya değmez diye düşünmeyin. Ayda hiç olmazsa hiçbir masraf yapmadan 1000-1500 TL kazanırsınız. Fazla paket yaparsanız 3000-4000 TL arasında ücret alırsınız.

Talas’da Evde Davetiye Katlama Ve Paketleme

Firmalar 2022 yılında da evlere ekiş vermeye devam etmeyi planlamaktadırlar. Evlere ekiş olarak paketleme işleri önceliklidir. Davetiye katlama işi de Kayseri / Talas ‘da ekiş olarak verilmektedir. Talas’da davetiye katlayarak evde para kazanmak isteyenler firma ile iletişime geçmeliler!

Özel günlerinizin, düğün, sünnet, davet, açılış gibi etkinliklerde davetiyeler kullanılmaktadır. Pandemi nedeniyle toplu organizasyonlar iptal edilmişti. Fakat hastalıkların yavaş yavaş azalmasıyla organizasyonlar tekrar yapılmaya başlanmıştır.

Firmalar da evde ekiş davetiye katlama işi vermeye başlamıştır. Talas’da da evlere davetiye katlama işi verilmektedir. Davetiye katlayarak ev bütçenize destek olabilirsiniz. Davetiye katlayarak 2000 TL kazanabilirsiniz.

Kayseri’de Evlere İşveren Firmaların Telefon Numaraları

Kayserili ev hanımları! Evinize ekiş alarak kendi paranızı kazanmak ister misiniz? Size ekiş imkânı sağlayan firmalarla iletişime geçerek 3000 TL kazanma fırsatı için numaraları ekliyorum.

 1. 0352 147 21 9
 2. 0352 258 36 7
 3. 0352 896 74 5
 4. 0352 257 23 3
 5. 0352 789 54 1
 6. 0352 458 52 8
 7. 0352 964 24 6
 8. 0352 189 61 4
 9. 0352 587 21 2
 10. 0352 652 74 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top