Ekonomi

Kiloyla Toptan İç Çamaşırı Satan Yerler 2022

Kiloyla toptan iç çamaşırı satan yerler tekstil alanında gelişmiş illerdir. İzmir, Denizli, Bursa, İstanbul, Gaziantep, Adana, Kocaeli gibi illerden uygun, toptan iç çamaşırı  ( atlet, kilot, südyen, boxer )temin edebilirsiniz. Evde ekiş yapanlar, ev hanımları böyle toptan iç çamaşırı satan yerlerle anlaşmaktadırlar. Cüzi fiyattan aldıkları ürünlere kar ekleyerek satış yaparlar.

Toptan iç çamaşırı satarak el harçlığını karşılayan pek çok ev hanımı vardır. Tabi büyük şehirlere yakın ikamet ediyorsanız şahsen firma ile iletişime geçebilirsiniz. Yani seçerek, beğenerek ürünlerinizi alırsınız. Ya da internet üzerinden seçtiğiniz ürünleri kargo ile evinize isteyebilirsiniz.

Toptan İç Çamaşırı Nerelerde Satılır?

Toptan iç çamaşırı satabilmeniz için öncelikle bu ürünler nerelerde satılır? Ne kadardan satılır? Gibi konularda bilgi sahibi olmalısınız. Toptan iç çamaşırı alarak satış yapıp, mutfağını geçindiren pek çok ev hanımı vardır. Ev hanımları satışlarını genellikle evlerinden yaparlar. Ya önceden sipariş alırlar istenilen malları getirirler. Ya da getirdikleri ürünleri komşularına, akrabalarına, arkadaşlarına gösterirler. Satış yaparlar.

İnternet üzerinden de satış yapabilirsiniz. Günümüzde online satış giderek artmaktadır. Whatsupp, instrgram, facebook üzerinden ürünlerinizi paylaşabilirsiniz. Sosyal medya paylaşımlarınız satışlarınızı artırır. Buralardan ürün siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Toptan iç çamaşırı satabileceğiniz yerlerden biri de pazarlardır. Pazarda giyim, iç çamaşırı gibi tekstil üzerine satış yapan esnaf sizden ürünleri toplu olarak alırlar. Onlar da kendi karlarını koyup satış yaparlar.

 

Toptan Kilo İle İç Çamaşır Fiyatları 2022

Toptan iç çamaşırı alabilmeniz için en ucuz nerelerden? Hangi fiyatlardan alınır? Bilmeniz gerekir. İzmir, Denizli, İstanbul, Gaziantep gibi tekstil şehirlerinden alsanız bile buralarda fiyatlar değişebilir. Örneğin; İstanbul’da Merter ve Mahmut paşa İzmir ‘de Hisar önü Denizli’de Topraklık gibi merkezler ihracat fazlası ve defolu iç çamaşır ürünlerinin toptan satışının yapıldığı yerlerdir. Peki, hangi ürünü en uygun toptan fiyatı kaçadır? Ve nerede bulabilirim? Parti ve seri üretim fiyatları 2022 makalemizdedir.

Kilo ile toptan iç çamaşırı satın almak isterseniz büyük parti mal alımı yapmanız gerekmektedir.  Bu malları uygun fiyata almak için ise toptan ürün satan firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

  • Erkek atlet: 8,5 TL
  • Erkek boxer: 6,35 TL
  • Erkek çocuk atlet: 6 TL
  • Çocuk pijama takımı: 65 TL

Dikkat! Belirttiğimiz fiyatlar ürünlerin perakende fiyatlarıdır. Siz toptan almak isterseniz firma size daha fazla indirim yapacaktır. Firma ile iletişime geçin.

toptan çocuk atletlerinde dev kampanya

 

 

İstanbul ‘da Toptan İç Çamaşırı Alım Yerleri

Toptan iç çamaşırı almak isteyenlerin ilk gittikleri şehir muhakkak ki İstanbul dur. İstanbul’da toptan ve ucuz alabileceğiniz tüm iç çamaşır markaları bulunmaktadır. İç çamaşırında Tutku, seher yıldızı, erdem, gümüş, NBB gibi markalar gerek bireysel satışlarınızda, gerek mağaza satışlarınızda bu markalar tercih edilir.

Peki, İstanbul’da iç çamaşırı ve pijamada toptan ürün satan semtler hangileridir? Sizler için detaylıca araştırdık.

Toptan İç Giyim Merkezi Merter

İstanbul ‘da toptan alışverişlerinizde ilk durağınız muhakkak Merterdir. Toptan ya da perakende alışverişlerinizde fiyatlar sürekli değişkenlik gösterse de en uygun fiyat İstanbul’da Merter dır. İhracat fazlası mallar ve toptan mallar bütün il ve ilçelere Merterden gönderilmektedir.

Alışverişin kalbidir. En uygun fiyat listesi 2022 Merterdedir. Bu yüzden Türkiye’nin tüm giyim esnafları Merterdeki mağazalardan sipariş vermektedir. Kargo ile bu şekilde firmalara teslim edilir. En uygun alışveriş toptancı merkezi Merterde dir. Toptancı iç çamaşır mağazalarının en fazla tercih ettikleri semt İstanbul’da Merterdir.

Mahmutpaşa Toptan Giyim

İstanbul Mahmutpaşa ‘da sadece toptan iç giyim satış yerleri bulunmaz. Bunun yanında fabrika üretim merkezinden halka toptan giyimde aradığınız tüm ürünler satışa sunulur. Ürünleri toptan da alabilirsiniz. Perakende de alabilirsiniz. Fabrika satış mağazaları oldukça fazladır.

 

 

 

 

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top