Ekonomi

Kırşehir Evlere Ek iş Veren Firmalar Evde İş İlanları

Evde ekiş alarak para kazanabilirsiniz. Evinizden çalışarak para kazanabileceğiniz pek çok iş bulunmaktadır. Ev yemekleri yapıp satmak, evde ütü işi yapmak. Bebeğe bakmak. Gibi evde yapabileceğiniz işler vardır. Fakat evde ek kazanç sağlayan işlerin başında evde paketleme işleri gelmektedir.

Evde paketleme işlerini evli bekâr, kadın erkek herkes kolaylıkla yapabilmektedir. Evde paketleme işiyle ortalama 500 TL ile 3000 TL kazanabilirsiniz. Paketleme işlerinde hız çok önemlidir. Firmalar aylık paket başı ücret öder. O yüzden fazla paket yapmanız önemlidir. Bugünkü makalemde sizlere Kırşehir’de evde sabun paketleyerek para kazanma hakkındadır.

Evde Yapabileceğiniz Paketleme İşleri

Firmalardan evde ekiş olarak paketleme işi alabilirsiniz. Paketleme işleri kolay ve zevklidir. Tek başınıza paket yapabileceğiniz gibi gurubunuzu oluşturup toplu olarak da yapabilirsiniz. Evde yapabileceğiniz paketleme işleri şu şekildedir:

 • Evde kına paketleme
 • Evde kına çerezi paketleme
 • Evde sabun paketleme
 • Evde mandal paketleme
 • Evde çorap paketleme
 • Evde mum paketleme
 • Evde kürdan paketleme
 • Evde galoş paketleme
 • Evde maske paketleme
 • Evde toka takı paketleme
 • Evde davetiye katlama ve paketleme
 • Evde nikah şekeri paketleme

Siz de evde paketleme işi yaparak para kazanmak isterseniz evde paketleme işi veren firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Evde Paketleme İşiyle Para Kazanma

Evde çalışarak para kazanma giderek yaygınlaşmaktadır. Özellikle pandemi döneminde firmalar daha fazla evlere ekiş vermeye başlamışlardır. 2022 yılında da firmalar evlere ekiş olarak paketleme işi vermeyi planlamaktadırlar. Siz de evinizden çıkmadan evde paketleme işi alarak aylı k1500-4000 TL kazanabilirsiniz.

Paketleme işini herkes yapabildiği gibi en fazla ev hanımları tarafından tercih edilmektedir. Ev hanımları genellikle günlerinin çoğunu evde geçirdikleri için boş vakitlerini paketleme işi alarak kazanca çevirmektedirler.

Paketleme işlerinde paketlenecek ürünlerin malzemeleri ücretsiz olarak firma tarafından size gönderilir. O yüzden külfetsiz bir iştir. Size fazladan para harcatmaz. Firmadan gelen ürünler ve yapılacak paketleme işi hakkında size bilgi verilir. Siz de ona göre paketleme işine başlarsınız. Ay sonunda firma sizden ürünü teslim alır ve ödemeyi gerçekleştirir.

Evde Sabun Paketleme İşi

Dışarıda çalışma imkânınız yoksa evde paketleme işi kolaylıkla yapabileceğiniz  işlerdendir. Paketleme işlerinden en fazla yapılan iş evde sabun paketleme işidir. Sabun paketleyerek 4000 TL kazanabilirsiniz.

Bu günkü makalem Kırşehir’de evde sabun paketleyerek para kazanma ile ilgilidir. Kırşehir ve çevresinde oturuyorsanız sabun paketleme işi veren firmalara ulaşabilirsiniz. Makalemde sizlere evde sabun paketleme işinin püf noktalarına, sabun paketleyerek ne kadar kazanacağınıza, evde sabun paketleme işi almak için nerelere başvuru yapacağınıza ve bu konuyla ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Güncel 2022 Kırşehir evde sabun paketleme işi için makalemi takipte kalın.

Evde Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde sabun paketleme işi en çok tercih edilen evde paketleme işlerindendir. Sağlığımızın kıymetinin en fazla anlaşıldığı şu dönemlerde en çok kullandığımız ürün sabundur. O yüzden firmalar şirket içinde paketleme yaptırdığı gibi evlere de sabun paketleme işi vermektedirler.

Firma tarafından gönderilen sabunlar öncelikle gruplara ayrılır.

 1. Dekoratif sabun paketleme
 2. Zeytinyağlı organik sabun paketleme
 3. Günlük kılanım için katı sabun paketleme
 4. Sıvı sabun paketleme

Şeklinde gruplandırılır. Firma farklı kategorilerde sabun paketleme işi verebilmektedir. İstenilen şekilde sabunlar bir araya getirilir. Şeffaf poşet içine ya da dekoratif amaçlı ise tül ya da kese içine sabunlar yerleştirilir ve ağzı kapatılır. Verilen kutu içine paketlenmiş sabunlar yerleştirilir. Koli bandı ile bantlanır. Firmaya göndermek için kargoya teslim edilir.

Sabun Paketlemede Kullanılan Malzemeler

Evde sabun paketleme için farklı malzemeler gereklidir. Makalemde belirttiğim gibi bu malzemeler firma tarafından size ücretsiz gönderilir. Sizin çarşı market dolaşıp malzeme almanız gerekmez. Gerekli malzemeler

 • Paketlenecek sabunlar
 • Tül, jelâtin ya da kese kâğıdı
 • Makas
 • Koli
 • Koli bandı
 • Kutu

Malzemelerle istenilen şekilde sabun paketleme işi yapılır. Firmaya teslim edilir.

UNUTMAYIN! Tüm paketleme işlerinde zamanında ve eksiksiz teslimat son derece önemlidir. Zamanında yapılmayan paketleme işleri firma tarafından güven sorunu oluşturur. Ve tekrar paketleme işi istediğinizde iş size verilmez. O yüzden zamanında teslimat yapmaya özen gösterin.

Evde Sabun Paketleme İçin Nerelere Başvuru Yapabilirim?

Evde sabun paketleme işi almak için başvuru yapabileceğiniz farklı birimler bulunmaktadır. Başvuru şekilleri hakkında sizleri bilgilendireceğim. Evde sabun paketleme işi almak istiyorsanız size vereceğim başvuru kaynaklarını iyi şekilde değerlendirin.

En güncel 2022 bilgileri ve başvuru şekilleri makalemdedir.

 

 

 1. İŞKUR İle Sabun Paketleme İşine Başvuru Yapma

İŞKUR ev hanımlarımızı dev projelerle desteklemeye devam etmektedir. Kırşehir ‘de ikamet eden ev hanımları evde geçen zamanınızı kara dönüştürmek istemez misiniz? Yapmanız gereken ilk iş size en yakın İŞKUR ‘a giderek İŞKUR kaydınızı oluşturun. İŞKUR kaydınız varsa bilgilerinizi kolayca sistem üzerinden güncelleyebilirsiniz. Daha sonra size evde ekiş yapmanız için ayrı bir form doldurturlar. Zaten firmalar evde ekiş verecekleri zaman ilk olarak İŞKUR ‘u bilgilendirir. İŞKUR ‘da sizin evde ekiş başvuru formunuzu değerlendirerek size ulaşır. Bu şekilde evde ekiş almanız kolaylaşır

 

 1. Evde Ekiş Verecek Firma İle İletişime Geçme

Evde ekiş almak istediğinizde firma ile de görüşebilirsiniz. Telefonla firmaya ulaşabileceğiniz gibi şahsen de firmaya başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu konuda size tavsiyem firmaya şahsen başvurunuzu gerçekleştirin. Çünkü şahsen başvuru yapma işi almada her zaman daha etkilidir.

Yüz yüze görüşmede firma size evde yapılacak ekiş hakkında daha detaylı bilgi verecektir. Aynı zamanda kafanıza takılan soruları da direk sorabilirsiniz. Mesela; Ücret ne kadar verilecek? Paketleme işi nasıl yapılacak? Paket başı mı ücret ödenecek? Gibi en çok merak ettiğiniz sorulara anında yanıt alabilirsiniz.

 1. İnternet Üzerinden Evde Ekiş Başvuru Formu Doldurma

Firmalar artık kendi sitelerini internet üzerinden de sistemleştirmişlerdir. İşbaşvurunuzu buradan da yapabilirsiniz. Sistem de başvuru kayıt açılır. Burada sizi tanımak için bazı bilgiler istenilir. Ad, Soyadı, cinsiyet, bulunduğunuz şehir, yaş, talep ettiğiniz evde paketleme işi gibi bilgiler istenilmektedir. Form doldurulur ve firmaya gönderilir. Bu şekilde evde ekiş başvurunuz yapılmış olur. Firma ihtiyaç duyduğunda form üzerinden size ulaşır.

Kırşehir ‘de Sabun Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

 

 • 0386 573 29 9
 • 0386 157 74 7
 • 0386 123 62 5
 • 0386 789 12 3
 • 0386 417 25 1
 • 0386 856 11 8
 • 0386 965 10 6
 • 0386 417 24 4
 • 0386 631 15 2
 • 0386 872 20 0

 

 

 

 

 

Bu günkü

 

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top