Ekonomi

Kocaeli’de Evde Ekiş İle Para Kazanma

Kocaeli ve çevresinde ikamet eden bayanlara evde ekiş imkânı sağlayan firma oldukça fazladır. Evde boş vakitlerini değerlendirerek para kazanmak isteyenlere farklı ve kolay para kazanma metotları. Aile ekonomisine katkım bulunsun diyenlere birbirinden farklı evde çalışarak para kazandıran işler ve başvuru yerlerini makalemde sizlere anlatacağım. Sizde evde çalışarak para kazanmak isterseniz evlere ekiş veren firmalarla iletişime geçin.

Evde ekiş alarak çalışan binlerce insan vardır. Ekiş alarak evinin bütçesine katkı sağlayanlar ise yoğunluk olarak ev hanımları gelmektedir. Kocaeli, Gölcük, Darıca ve Gebze gibi yerlerde oturanlar için makalemin devamında yer vereceğim. Evlere ekiş vererek para kazandıran firmalar genellikle İstanbul’dan Kocaeli ve çevresine gönderilmektedir.

Bayanlara Evde Para Kazandıran Ekişler

Ev hanımları evde ekiş alarak para kazanmaktadırlar. İŞKUR özellikle ev hanımlarını farklı projelerle desteklemektedir. Böylece onların da iş hayatına katılımlarını artırmaktadır. Ayda 1000-2000 TL de olsa kendi paralarını kazanmayı teşvik etmektedir. Evde para kazandıran ekişlerden bazıları şunlardır:

 • Evde paketleme işleri
 • Montaj işleri
 • Örgü işleri
 • Evde çocuk bakım işi
 • Dikiş nakış işleri
 • Boyama işleri
 • Takı toka tasarlama işleri
 • Makale yazma
 • Kozmetik ve bitkisel ürünler satma
 • Ambalaj işleri

Siz de saydığımız bu işlerden kendinize uygun olan herhangi bir işi yapmak istiyorsanız Kocaeli’de evlere işveren firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Makalemizin devamında yukarıda belirttiğim evde ekişlerden bazılarına ayrıntılı olarak değineceğim.

Evde Çocuk Bakarak Para Kazanma

Çalışan annelerimizi en fazla endişelendiren konuların başında şüphesiz çocuğuma güvenilir bakıcı bulabilir miyim? Endişesidir. Çocuğunuza kendi evladı gibi özenle bakan, güvenilir, temiz bir bakıcıya emanet etmek çalışan her annenin ilk isteğidir. Siz de evde çocuk bakabilirim diyorsanız bu iş tam size göredir.

Çocuk bakımı kolay gibi görülse de dikkat edilmesi gerekli konularda özen gösterilmezse sorunlar yaşanır. Bu yüzden çocuk bakımı hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Daha önceden hiç çocuk bakmamış, bu konuda tecrübesi olmayanlar bu işte zorlanabilirler.

 

Evde Çocuk Bakacakların Sahip Olması Gereken Temel Özellikler

Çocuk bakımı çok hassas bir konudur. Bu yüzden özen ve hassasiyet gerektirmektedir. Bazı bakıcılar çocuk bakılacak eve gelmektedir. Bazı bakıcılar ise bakım işini kendi evinde yapmaktadırlar. Bu tamamen anne ile bakıcı arasındadır.

Çocuğunu bakıcıya emanet eden annelerin bakıcıda aradığı temel özelliğin başında güven gelmektedir. Baktığı çocuğa kendi çocuğu gibi sahiplenmelidir. Diğer bir dikkat gerektiren durum ise  çocuk düzenli ve sağlıklı beslenmeli, tuvalet ihtiyacı zamanında ve sağlığa uygun koşullarda sağlanmalıdır. Diyelim ki çocuk bakıcıya verildi ve saatlerce çocuk televizyon başında vakit geçirdi, temel bakımı yapılmadığında çocuk bakımı ne kadar uygun yapılsa da hiçbir anne evladını teslim etmek istemez.

Çocuk Gelişimi bölümlerinden mezun olanlar, halk eğitim merkezlerinden çocuk gelişimi sertifikası alanlar çocuk bakımında daha fazla bilgiye sahiptirler. Çocuk bakımında böyle kişilerin tercih edilmesi daha doğrudur.

Evde Çocuk Bakmak Ne Kadar Kazandırır?

Evde çocuk bakarak para kazananlar genellikle ev hanımlarıdır. Onlar da çevrelerinde bulunan tanıdık vasıtasıyla, referansla iş bulmaktadırlar. Bu konuda tecrübesi olan, güvenilir bakıcı çalışan her anne tarafından tercih edilmektedir.

Evde çocuk bakma işinde ücret konusu, mesleğinize şehirden şehre hatta ikamet ettiğiniz semte göre bile değişebilmektedir. Tabi bu konuda ücreti belirleyen en önemli husus ise; çocuk bakımında tecrübe ve hassasiyettir. Çocuğa gerekli özen gösterilmediğinde, çocuk bakımı ne kadar uyguna bakılırsa bakılsın hiçbir anne böyle bir bakıcıya çocuğunu teslim etmez.

Kimi bakıcılar ayda 500 TL ye bakar, kimi bakıcılar ise 3000 TL ye bakar. Yani bu konuda tecrübeliyseniz ve çocuklarla ilgilenmeyi seviyorsanız evde çocuk bakarak para kazanabilirsiniz.

Evde Örgü Örerek Para Kazanma

Örgü örmeyi seviyorsanız, keyif alıyorsanız bu hobinizi değerlendirerek evde ekiş olarak evde örgü örerek para kazanabilirsiniz. Örgü örmeyi seven hanımların genellikle şunu söylediklerini duyarız:

 • Örgümü örerken stresimi atıyorum. Beni üzen, etkileyen düşüncelerimden kurtuluyorum mutlu oluyorum.

El emeği göz nuru ördüğünüz örgülerinizi satarak paranızı kazanabilirsiniz. Son dönemlerde örgü işlerine talep arttı. Özellikle bebekler için bebek patiği, yelek, lif, kazak gibi ürünler anneler tarafından hazır ürünlere göre daha fazla tercih edilmeye başlandı.

Siz de örgü örerek para kazanmak istiyorsanız yakın çevrenizden sipariş alabilirsiniz. Ördüğünüz örgüleri sosyal medya üzerinden paylaşarak sipariş oluşturabilirsiniz. Ya da tuhafiyelerle anlaşarak örgü, dantel, iğne oyası gibi el işleri için aylık sipariş alabilirsiniz. Örgü işleri aylık size ortamla 2000 TL para kazandırır. İşçiliğiniz beğenilirse siparişler artar. Böylece kazancınız da artacaktır.

 

Kocaeli’nde Evlere Paketleme  İşi Veren  Firmalar

Evinizden para kazanabileceğiniz çok farklı işler bulunmaktadır. Makalemde de bahsettiğim üzere evinizde örgü örmek ya da çocuk bakmak size para kazandırır. Bu işlerin yanında bir de evlere işveren firmalar vardır. Bu firmalar bazen aylık, bazen de yıllık olarak evlere işvererek evde ekiş yaparak para kazanmanızı sağlamaktadır.

Üstelik İŞKUR ‘da bu konuda girişimci bayanları desteklemektedir. Firmalardan evde ekiş alarak para kazanmak istiyorsanız evlere işveren firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda İŞKUR üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Evde ekiş alarak evinizden çıkmadan ayda 4000 TL kazanın!

 

 

Evde Ekiş Yaparak Paranızı Kazanın!

Firmalar evlere ekiş vererek zamandan tasarruf sağlamaktadırlar. Aynı zamanda firmadaki çalışan sayısı azaltıp evde ekiş vererek karlarını artırmayı hedeflemektedirler. Firmalar 2022 yılında da evlere ekiş vermeyi planlamaktadırlar.

Kocaeli gibi her alanda gelişmiş bir şehirde ikamet ediyorsanız evde ekiş alarak para kazanmada oldukça şanslısınız. Çünkü firmaların çoğu evde ekiş vererek karlarını artırmaya çalışmaktadırlar.

Firmaların Evlere Verdikleri Ekişler Nelerdir?

Firmalar evde ekiş olarak genellikle paketleme işleri vermektedirler. Ürünler firmalarda üretilir, paketleme işleri ise evlere verilir. Paketleme işi bittikten sonra paketlenen ürünler kutu içinde firmaya teslim edilir. Evde paketleme işleri şunlardır:

 • Evde kına ve kına çerezi paketleme
 • Evde davetiye katlama ve paketleme işi
 • Çorap paketleme
 • Pipet paketleme
 • Mandal paketleme
 • Pipet paketleme
 • Kibrit paketleme
 • Pipet paketleme
 • Havlu paketleme
 • Hijyenik maske paketleme
 • Mum paketleme
 • Sabun paketleme

Farklı paketleme işleri verilmektedir. Siz de paketleme işi yapmak istiyorsanız Kocaeli evlere paketleme işi veren firmalarla iletişime geçin

Evde Paketleme İşi İle Para Kazanma

Firmalardan aylık ya da yıllık olarak paketleme işi alabilirsiniz. Firma ihtiyaç durumuna göre evlere paketleme işi göndermektedir. Evde paketleme işi alarak 2000-4000 TL kazanabilirsiniz.

Özellikle ev hanımları paketleme işini çok fazla yapmaktadırlar. Aylık bir gelirlileri olmadığı için firmalardan paketleme işleri almaktadırlar. Firmalar paketlenecek tüm malzemeleri eve kadar da teslim eder. O yüzden fazladan da para harcamanızı gerektirmez. Paketleme işi oldukça da zevklidir. Bu yüzden evde ekiş olarak para kazanabileceğiniz bir numaralı iş paketleme işidir.

Evde Paketleme İşi İçin Başvuru Yerleri

Firmalara evde paketleme için başvuru yapmak için:

 1. İŞKUR kaydınızı oluşturun. İŞKUR kaydınız varsa da mutlaka güncelleme yapın. Çünkü firmalar evde ekiş vereceği zaman ilk olarak İŞKUR vasıtasıyla size ulaşırlar. Bilgileriniz güncel değilse bu sefer İŞKUR size ulaşamaz ve işi almanız imkânsız hale gelir.

İŞKUR kaydı oluşturmak oldukça kolaydır. İkamet ettiğiniz il ya da ilçede size en yakın İŞKUR ‘ a giderek iş kaydınızı oluşturabilirsiniz. Sizin temel bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi ve varsa bir iş deneyiminizi içeren bir form doldurturlar. Bu formun yanında siz evde ekiş yapmak istediğinizi belirterek evde ekiş için bir form daha doldurursunuz. Böylece firmalar evlere ekiş vermek istediklerinde sizinle iletişime geçebilirler.

 1. Firmalarla şahsen iletişime geçin. Bireysel başvuru telefonla başvurudan her zaman daha etkilidir. Şahsen başvuruda çalışmak istediğiniz firmayı yakından tanıyabilme imkânına sahip olursunuz. Anı zamanda evde ekişin detaylarını da öğrenirsiniz.

Firmalara evde ekiş olarak paketleme işi yapmak istiyorsanız ya İŞKUR aracılığıyla ya da şahsen başvurunuzu gerçekleştirin. Böylece işi almanızı garantilemiş olursunuz.

Kocaeli’nde Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları 2022

 • 0262 123 28 9
 • 0262 587 24 7
 • 0262 147 85 5
 • 0262 589 23 3
 • 0262 986 27 1
 • 0262 741 58 8
 • 0262 963 25 6
 • 0262 941 13 4
 • 0262 930 29 2
 • 0262 148 26 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top