Kredi

Kredi Çıkartan Firmaları 2021 Komisyon Karşılığı

Kredi çıkartan firmalar gerçekten var mıdır? Komisyon karşılığında imkansız Kredi çıkartılır diye reklam veren özel danışmanlık firmaları gerçekten yasal süreci işletiyorlar mı? Bankadan kredi alamayanlar için son çare komisyon karşılığında kredi veren yerler ve firmalar hakkında bu yazımızda detaylı bir yazı kaleme aldık.

Kredi çıkartılır firmaları 2021 yılında yasal izinler çerçevesinde faaliyetlerini devam etmektedir. Bu firmalar aracılığıyla bankalardan kredi çekebilme şansı elde edebilirsiniz. Bunun için kredi çıkartan ve banka ile sizin aranızda Kredi komisyonculuğu yapan bankaların çalışma prensiplerine; yasal prosedürlere sahip olup olmadıklarını bankacılık ve düzenleme denetleme kurumu tarafından izne tabi olduklarına dikkat etmelisiniz.

Komisyonla kredi veren firmalar Kredi çıkartan firmalar sizden kredi öncesinde değil Kredi sonrasında bir komisyon talep etmeleri gerekmektedir. Bir uyarıda bulunmak istiyorum; bazı aracı firmalar, henüz Kredi çıkmadan dosya masrafı adı altında sizden başvuru öncesinde bir ödeme isteyebilir; yani bir nevi kaparo isteyebilir. Bu tür kişilerden uzak durmanızı tavsiye ederiz; çünkü Kredi çıkmasını sağlayan profesyonel  Kredi imkanı tanıyan firmalar kesinlikle ön ödeme talep etmezler; Ama kredi ve kredi hesabı yatmasını takip eden iş günü içerisinde sizden komisyonu talep edeceklerdir.

Komisyonla Kredi çektirenler 2021

Komisyonla kredi: Öncelikle komisyonla kredi ne olduğunu ve süreci nasıl işlediğini kısaca anlatalım. Kredi notu düşük olanlarına, icralık olanlara ya da yasal takip süreci yaşayan kişilere bankalar genel anlamda Kredi vermiyor.

Bankadan kredi vermediği kişilerde yine acil nakite sıkıştıkları da para ihtiyacı olduğunda yine bankalara başvurabilir; ama bunu Kendi başlarına yapmayıp da aracı kurumlar aracılığıyla banka kredi başvurusu yaparsa daha verimli sonuç elde edebilir. Burada doğru bir sürecin işletilmesi için deneyimli olan Kredi komisyonculuğu yapan firmalarla çalışmak daha doğru olacaktır. İşte kredi komisyonculuğu yani komisyonla kredi tam da burada devreye girmektedir.

Firmanın adınıza ya da sizden alacağı bazı vekalet evraklarıyla bankaya kredi başvurusu yapıyor ve kredi çıkmasını sağlıyor. Kredi çıktıktan sonra sizden artık anlaşmaya bağlı olarak %10 ile %30 arasında bir kredi komisyonu talep edecek olup Kredi çıktıktan sonra sizden parasını kesiyor.

İstanbul’da imkansız Kredi çıkartan firmalar hangileridir?

Türkiye’nin ekonomik merkezi İstanbul’dur. İstanbul’da bulunan milyonlarca vatandaşımız genellikle nakit ihtiyaçlarını bankalarda karşılamasına rağmen bazı nedenlerden dolayı bazı vatandaşlarımız bankalardan kredi çekemez. Bankadan kredi çekemiyorum, sürekli ret cevabı alıyorum diyenler için İstanbul genelinde imkansız Kredi çıkartılır firmalarının iletişim bilgileri, telefon numaraları ve adresleri aslında internette vardır. Bu firmadan bazıları şunlardır;

Güven Kredi çıkartılır firması
Tek Kredi kredi çıkartılır firması
İstanbul finans kredi çıkartılır firması
Fatih Kredi çıkartılır
bu saydığımız firmalar İstanbul genelinde Kredi çıkmasını sağlayan ve size komisyonla Kredi çektiren firmalar arasındadır.

İzmir’de Ankara’da Kredi çıkartılır firmaları var mıdır 2020

Komisyon karşılığında kredi çıkartan firmalar genel merkezi finans olarak İstanbul olmasına rağmen bazı illerde bazı yan bayiler bulunmaktadır. Özellikle Ankara ve İzmir’de birçok Kredi danışmanlık firması faaliyetlerine devam etmektedir. 2020 yılı itibariyle online kredi başvuruları ve artık Kredi başvurularını internet üzerinden de yapılıyor biliyor olması nedeniyle artık bu tür işyerleri daha çok kuryeler vasıtasıyla ya da kapıya gelerek imza atarak evrak hazırlamak suretiyle yardımcı olmaktadır.

Bu noktada İzmir, Ankara’da oturanlar yeni İstanbul merkezde olan konusunda Kredi çıkartılır ve imkansız Kredi çıkartılır firmalarına başvuru yapabilirler. Bunun haricinde Antalya-Eskişehir, Aydın, Manisa, Denizli, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Kayseri-Konya, Adana-Mersin, Tekirdağ, Gaziantep, Şanlıurfa, Samsun, Van, Erzurum, Diyarbakır, Malatya, gibi illerde de komisyonlu kredi çıkartan firmalar sanal şubelerle size yardımcı olacaklardır.

2 Comments

2 Comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top