Kredi Notu

Kredi Notu Olmayanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi çekmek isteyen birçok kişinin aslında kredi notunu olmadığını tahmin ediyoruz. Birçok kişi kredi notum yok banka bana kredi verir mi, kredi notu olmayanlara kredi verilir mi ya da kredi notu olmayana kredi veren bankalar hangileridir gibi birçok soruyla karşı karşıya kalıyoruz.

Değerli okuyucularımız bankalar kredi notu olmayanlara kredi verir. Yani kesin bir şekilde her bankanın yani tüm bankaların kredi verebileceğini söylemesek de aslında bazı bankaların kredi notu olmayan müşterilerine Kredi verdiğini biliyoruz. Peki bunu hangi şartlar altında veriyor ve hangi belgeler sunulması karşında sizlere veriyor bunları anlatacağız yani önüne gelen herkese hemen olmayanlara veya Kredi notu çok düşük olanlara Kara listede olanlara kredi verme gibi bir durum söz konusu değil.

Bu yazımızda zaten hiç bir okuyucumuz gerçekten kandırma gibi bir niyetimiz yok senle gerçek bilgilerin bankalarımız bir gün sizlere sunmak için bu yazıyı kaleme aldık.

Kredi notum yok kredi çekebilir miyim?

Kredi notu olmayanları yani kredi notum yok diyenlere kredi verilir. Bunun için sahip olmanız gerekenler şudur: kesinlikle bir gelir belgesine sahip olmanız gerekmektedir. Gelir belgesi yani sigortalı çalışmış olduğunuz iş yerini vermiş olduğu maaş bordrosu olmadan Kredi notunuz olmadan bankadan kredi çekebileceğimiz sanmıyoruz. Tabii ki bazı bankalar belki bu özer’in son zamanlarda çıkan virüs salgını nedeniyle kredi verebilir anlam genel anlamda konuşmak gerekirse hem gelir belgesi olmayanlar ara bu iki olumsuz durum birleştiği zaman bankalar kredi vermiyor. Diğerleri Kredi olmayanların gelir belgesi karşılığında Kredi verilebileceğini tahmin ediyoruz ve söylüyoruz.

Ziraat Bankası kredi notu olmayanlara kredi veriyor

Ziraat Bankası bir kan bankası olduğu için özellikle mağdur vatandaşların parasal ihtiyaçlarının karşılanması noktasında kredi notu olmayanlara Kredi verdiğini biliyoruz. Devlet bankası daha çok hükümetin teşvik iyiydi çalıştığı için özellikle döneminde Kredi musluklarını sonuna kadar açtığını biliyoruz. Banka kredi ondandır kredi veriyor hasta icralık olanlara takipte olanlara kredi verdiğini duyuyoruz.

Bunun temel nedeni özellikle son zamanlarda piyasanın bozulması ve piyasada nakit akışının azalması olduğunu tahmin ediyoruz yani kredi notunuz yoksa ama bilgiler belgeniz varsa Ziraat bankası’na başvuru yaparak bir kredi çekme şansı elde edebiliyorsunuz.

Kredi notu “0” olanlara kredi veren bankalar

Değerli okuyucularımızın kredi notu “0” ile kredi notu olmamak farklı durumlardır. Bir kişi kredi notunu 1200 puandan başlatıp 0’a kadar indirmiş olabilir, yani kara listeye girecek kadar kredi notunu düşürmüş olabilir. Bu kişi olmuyor yani daha önce hiçbir şekilde bankacılık faaliyetleri yapmadığı için kredi notu oluşmayan kişilerin farklı değerlendirilir bu kişi kendisine verilen kredi fırsatları değerlendiremedi için taksitlerini ödememiştir zamanında ödeme yapmamıştır

Borçlarına sadık olmayan kişi kredi notunu sıfırlanmıştır.  Bu kişiye aslında birçok banka kredi vermez.  Olanlara bile şu aralar yine Kredi verildiğini biliyoruz. Bunun temel nedeni şudur: son dönemde çıkan bu salgın nedeniyle devletin bankalara artık bütün vatandaşlar sorgusuz sualsiz Teşvik eder. Halk Bankası Garanti Bankası Yapı Kredi iş Bankası Ziraat Bankası qnb Finansbank burgan bank HSCB bank Denizbank Akbank aklınıza gelebilecek bütün bankalar kredi oranları Kredi notu düşük olanlara veya Kredi oto0 olanlara bile kredi görünmeye devam ediyor.

Birçok kişi sicilim bozuk kredi çekebilirim Kara listedeyim kredi çekebilirim arkadaşlar şu an istiyorsanız kaydınızı bu teşvikler bitmeden bu dönem sona ermeden bankalar giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top