Ekonomi

LCW Evlere Ekiş Veriyor mu?

Evde ekiş yaparak para kazananların en çok araştırdıkları sektörlerin başında LCW gelmektedir. LCW Evlere ekiş veriyor mu? Bilindiği üzere artık tek maaşla ev geçindirmek günümüzde imkânsız hale gelmiştir. Bu yüzden ev hanımları eşlerine destek olmak, ev bütçelerine katkı sağlamak için evde ekiş almaktadırlar. LCW de evlere ekiş vererek ev hanımlarının bütçelerine katkı sağlamaktadır.

LCW ‘nin evlere verdiği ekiş sayesinde evinizden çıkmadan paranızı kazanabilirsiniz. LCW evde ekiş sayesinde birçok ev hanımı kendi parasını kazanmıştır. Her şehrimizde LCW bayiliği bulunmaktadır. Yani kolayca LCW ye giderek evde ekiş başvurunuzu yapabiliriniz.

LCW evde ek iş olarak etiket işi vermektedir. Eski dönemlerde evlere çizim işi vermekteydi. Fakat son dönemlerde evlere çizim işi verilmemektedir. Bunun yerine evde etiket işi verilmektedir.

 

LC Waikiki 2022 de Evlere Ekiş Verecek Mi? 2022

LCW 2022 yılında evlere ekiş verecek mi? İnternette en çok aranılan konu oldu. İş başvurusu için LCW çok fazla şart ileri sürmemektedir. Paketleme ve etiket işinden anlayan herkes bu işi kolaylıkla yapabilir. Üstelik ekstra bir masraf da gerektirmez

Salgın hastalık dönemi itibariyle her sektörde olduğu gibi LCW ‘de de işçi çıkarımı maalesef yapıldı. Bu yüzden son zamanlarda işçi alımı yerine LCW evde ekiş vermeye başladı. Böylelikle ev hanımlarına istihdam sağlamayı da hedefledi. Başvuru şartlarını taşıyan herkes LCW ‘den evde ekiş alabilir.

 

LCW’nin Evde Ekiş İçin Başvuru Şartları

 • TC vatandaşı olmak
 • Türkiye’de yaşıyor olmak
 • 18 yaşını doldurmuş olmak
 • Deneyim sahibi olmak ya da aktif olarak gelişime açık olduğunu göstermek.

LC Waikiki’nin Evlere Verdiği Ekişler

LCW evlere verdiği işlerin başında etiket işi gelmektedir. Etiket işi oldukça kolay bir iştir. Firma size basılacak olan etiketleri verir. Siz de ürünlerin üzerine basarsınız. Bu iş etiketlerin hazırlanması olarak ifade edilir. Bir de etiketlerin kesilmesi işlemi bulunmaktadır.

LCW’nin evlere gönderdiği işler oldukça kolay ve zevklidir. Ev hanımları sıklıkla LCW’den evde ekiş almaktadırlar. Aynı zamanda üniversite öğrencileri, emekliler, part time işlerde çalışanlar de LCW’den ekiş almaktadırlar. Yani her yaşa her kesime iş alanında destek olmaktadır. Siz de kendi paranızı mı kazanmak istiyorsunuz? Ya da aile bütçenize destek mi olmak istiyorsunuz? LCW’ den ekiş alın çorbada tuzunuz olsun.

LCW Etiket Basma İşi

LCW Evlere Çizim İşi Veriyor Mu?

Geçmiş dönemlerde evde ek kazanç, evde ekiş olarak evlere çizim işi verdiği bilinmektedir. Fakat günümüzde evlere çizim işi verilmemeye başlandı. Bunun yerine evde etiket işi verilmeye başlandı. Etiket işlerinin içine neler girmektedir?

 • Gıda yaftaları
 • Elbise yaftaları
 • Gıda yaftası
 • Yatak yaftası

Dâhil olmaktadır. Bahsi geçen bu yaftalara ek olarak son zamanlarda popülerliğini artıran penye yaftası ile nikâh şekeri yaftasıdır.

LC Waikiki Evlere Paketleme İşi Veriyor Mu?

LCW Evlere Paketleme İşi Vermektedir

LCW farklı sektörlerde evlere ekiş vermektedir. Önceki dönemlerde evlere çizim işi vermekteydi. Günümüzde ise bu iş alanından vazgeçerek etiket ve paketleme işleri vermeye başlamıştır. Siz potansiyelinize ve isteğinize göre bu paketleme işlerinden istediğinizi yapabilirsiniz.

LCW’nin evlere verdiği paketleme işleri ise şu şekildedir:

 • Çorap paketleme işi
 • İplik temizleme işi
 • Barkot yapıştırma işi
 • Sabun paketleme işi
 • Havlu paketleme işi
 • Toka paketleme işi

Yukarıda bahsettiğim paketleme işlerini LCW evde ekiş olarak vermektedir. Siz de LCW’den paketleme işi almak istiyorsanız firma ile iletişime geçin. İş başvurunuzu yapın. Firma sizin hangi paketleme işi yapacağınızı belirler. Daha sonra size iş hakkında geri dönüş sağlar.

 

LCW İplik Temizleme İşi Nasıl Yapılır?

LCW evlere verilen ekişlerin başında iplik temizleme işi gelmektedir. Firma üretilen kıyafetleri evlere dağıtım yapılır. Bu kıyafetler de özel iplik arındırma makineleri ile temizlenerek tekrar paketlenir. Bu işlem iplik temizleme işi olarak adlandırılmaktadır.

LCW iplik temizleme işini evde ekiş almak isteyenlere vermektedir. Bu iş kolay olduğundan pek çok ev hanımı tarafından yapılmaktadır. Aylık geliri ise 1000-1500 TL arasında değişmektedir. Bu işte alacağınız ücret artabilmekte ya da azalabilmektedir. Eliniz hızlıysa ya da bir grupla çalışıyorsanız fazla paketleme yaparsınız. Bu da alacağınız ücreti artırır. 2000-3000 TL ye kadar artabilmektedir.

LC Waikiki Çorap Paketleme İşi

 LCW evlere paketleme işi veriyor mu? .En çok araştırılan konular arasındadır. Evet, LCW evlere paketleme işi vermektedir. LCW’nin evlere verdiği bir diğer paketleme işi ise evde çorap paketleme işidir

Paketlemesi yapılacak çoraplar ve basılacak etiketler firma tarafından evinize teslim edilir. Çoraplar belirlenen sayı adedince bir araya getirilir. Etiketleri basılır. Jelâtin poşetlere yerleştirilir ve kutuya yerleştirilir. Bu şekilde çorap paketleme işi tamamlanmış olur. Kargo ile firmaya gönderimi yapılır.

LCW Kimlere Evde Paketleme İşi Verir?

LCW evde paketleme işi yapmak isteyen herkese iş vermektedir. Evde paketleme işlerini ise genellikle; ev hanımları, dışarıda çalışma imkânı olmayanlar, öğrenciler, emekliler sayılabilir. Bunların yansı sıra şu özellikler de sıralanabilir:

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalısınız.
 • Herhangi bir banka hesabınız olmalı
 • Bireysel ya da grupla çalışma yetkinliğine sahip olma

Gibi özelliklere sahip olmanız gerekmektedir.

 LC Waikiki Evde Ekiş Vererek Ne Kadar Kazandırır?

LCW evlere ekiş olarak etiket yapıştırma ve paketleme işi vermektedir. Aslına bakılırsa etiket kesme ve yapıştırma işleri çok fazla kazanç sağlamamaktadır. Aylık 1000-1500 TL kazanırsınız. Fakat bu işi disiplinli ve düzenli olarak yaparsanız gelirinizi artırabilirsiniz.

Paketleme işleri ise etiket yapıştırmaya göre daha karlı sayılmaktadır. Bu işleri önceden yapanlar farklarını daha iyi ayırt edebilirler. Paketleme işleri de belirli bir düzen ve disiplin içinde yapılmalıdır. Size teslim edilen ürünler eksiksiz olarak paketlenmelidir. Tam olarak firmaya teslim edilmelidir.

Ürünlerde firma tarafından değil de sizin tarafınızdan ortaya çıkan kaybolma, ürünün zedelenmesi ya da eksik yollanması durumunda sorumluluk tamamen size aittir. Firmanın size olan güveni zedelenir. Tekrar iş alma imkânınız ortadan kalkar.

LCW İle Ayda 4000 TL Kazanç Sağlayın

LCW Evde Ekiş İçin Başvuru Yerleri

En fazla araştırılan bir diğer konu ise LCW evde ekiş için nerelere başvuru yapmalıyım? Konusudur. LCW diğer firmalarda olduğu gibi İŞKUR üzerinden başvuru almaktadır. Aynı zamanda kendi resmi internet adreslerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

LCW firmasının internet sayfasında başvuru formu bulunmaktadır. Başvuru formunu lütfen eksiksiz ve doğru olarak doldurun. Varsa daha önceden çalışma deneyiminiz başvurunuza eklemeyi unutmayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top