Ekonomi

Samsun’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

Hayat şartlarının zorlaşmasıyla insanlar ek iş yapmaya başladılar. Ekişlerden en fazla para getiren de paketleme işleridir. Böyle olunca evde paketleme işleri de artmaya başladı. Samsun ve çevresinde yaşayanlar da Samsun’da evlere paketleme işi veren firmalar ve telefon numaralarını araştırmaya başladılar.

Evde paketleme işlerini genellikle ev hanımları almaktadırlar. Ev bütçelerine destek olma, çocuklarının ihtiyaçlarını karşılama, kendi kazançlarını oluşturma gibi farklı sebepler etkili olmaktadır. Siz de evde ekiş paketleme işi almak için firmalara başvurunuzu yapın.

Firmalar son dönemlerde gerek zamandan tasarruf sağlama, gerek maddi bütçeyi zorlamama adına işçilerde azaltma yoluna gitmiştir. Evde paketleme işleri vererek ev hanımlarına destek olmuştur. Samsun ve çevresinde oturanlar için evde hangi paketleme işleri verilir? Paketleme yaparak para kazanmak. İŞKUR’un paketleme yapmak isteyen hanımlara desteği. Gibi merak edilip araştırılan tüm detaylar makalemde.

 

Bayanlara Ekiş Paketleme İşi İle Para Kazanma

Samsun, Çarşamba, Vezirköprü, İlkadım, Canik, Terme ‘de binlerce ev kadını evde paketleme işi alarak kendi paralarını kazanmaya devam ediyor. Siz de evinizde boş vakitlerinizi ekiş olarak paketleme işi alarak değerlendirebilirsiniz. Bu konuda ev hanımlarına en büyük destekçi evlere ekiş paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları olmaktadır.

Evde paketleme işi yaparak pek çok bayan para kazanmaktadır. Evlere paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçerek siz de kendinize uygun paketleme işi alarak evinizde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Evlere paketleme işi veren firmalar aracılığıyla 2021 yılında pek çok bayan ayda 2000 ile 4000 TL arasında para kazandı.2022 yılında da evde paketleme işi yapmak isteyenler bu firmalara işbaşvurusu yapmaya başladılar. Başvuru için internetten evlere paketleme işi veren firmaları aratıp bu firmaların internet sayfasından ön başvurunuzu yapabilirsiniz.

Samsun ‘da Evlere Verilen Paketleme İşleri 2022

Samsun ve çevresinde evde paketleme işi veren firma oldukça fazladır. Samsun ve çevresinde ikamet eden ev hanımları rahatlıkla evde ekiş paketleme işini firmalardan alabilirler.Haydi ev hanımları evinizden çıkmadan kendi paranızı kazanma vakti.Samsun’da evlere verilen paketleme işleri ise ;

 • Evde kına paketleme işi
 • Boncuk paketleme işi
 • Maske paketleme işi
 • Nikâh şekeri paketleme
 • Davetiye katlama ve paketleme işi
 • Kına çerezi paketleme işi
 • Sabun paketleme işi
 • Kokulu mum paketleme işi
 • Kürdan paketleme işi
 • Pipet paketleme işi

  maske paketleyerek para kazanın

Gibi paketleme işlerini Samsunlu ev hanımları evde ekiş paketleme işi veren firmalar aracılığıyla yapmaktadırlar. Paketleme işleri sizlere 2000-5000 TL kazandırır. Yeter ki aldığınız işinizi zamanında ve tam olarak teslim edin. Firmanın güvenini kazanın. Böylece ister düzenli olarak her ay, isterseniz istediğiniz zaman firmalardan evde paketleme işi alabilirsiniz.

Belirttiğim paketleme işlerini herkes kolaylıkla yapabilir. Bu yüzden paketleme işlerine başvuru oldukça fazladır. O yüzden sizlere tavsiyem; firma başvurunuzu tam olarak gerçekleştirmeden önce ilk olarak firmanın sitesinden mutlaka ön başvurunuzu yapın.

Çarşamba’da Evde Sabun Paketleme İşi

Çarşambalı ev hanımları evinizden çıkmadan boş vakitlerinizi değerlendirin. Hem de paranızı kazanın. Nasıl olacak peki bu iş? Tabi ki Sabun paketleyerek. Böylece ayda 2500-4000 TL kazanabilirsiniz.

Sabun paketleme işi ev hanımları arasında çok fazla tercih edilir. Özellikle temizliğe, sağlığa daha fazla hassasiyet gösterdiğimiz son zamanlarda sabun paketleme işleri de artmıştır. Evde paketleme işleri veren firmaların belirttiğine sabun paketleme işi isteyen bayanların sayısında oldukça artış göstermiştir.

Sabun paketleme işinde ilk iş firmanın size göndermiş olduğu sabunları çeşitlerine göre ayırın. Zeytinyağlı sabunlar, Dekoratif sabunlar, hediyelik sabunlar, günlük kullanım için katı sabunlar gibi kategorilere ayrılabilir. Size paketlemeniz için tül, jelâtin, kese kâğıdı verilebilir. Sabunlar bunların içine yerleştirilir ve kapatılır.

Firma size zaten nasıl yapacağınıza dair örnek paketlenmiş sabun koyacaktır. Siz de bunun aynısını yapacaksınız. Böylece sabun paketleme işlemi de tamamlanmış olur.

 

Sabun Paketleyerek Ne Kadar Kazanabilirim?

Sabun paketleyerek ne kadar kazanabilirim? Konusu paketleme işi yapacak olanların en çok araştırdıkları konular arasındadır. Paketleme işi yaparak para kazanmak isteyenler genellikle ev kadınlarıdır. Onlar da haliyle bu işi yapıyorum ama bana getirisi var mı? Yapmaya gerçekten değer mi? Diye merak ederler. Eveeeeeet sorunuzu cevaplıyorum.

Sabun paketleyin 300 TL kazanın. Sabun paketleme bu kadar kazandırır mı? Tabi ki de kazandırır. Bu işi yaparak ek kazancını sağlayan binlerce insan bulunmaktadır. Sabun paketleme işi için İŞKUR ile ya da Evde paketleme işi veren firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Sabun paketleme işinde kazancınız günde ne kadar çalışıyorsunuz? Günde ne kadar sabun paketliyorsunuz? Buna göre değişir. Aynı zamanda bu işi haftalık mı? Yoksa aylık olarak mı? Yapıyorsunuz. Gibi etkenleri de göz önünde bulundurmalısınız. Nasıl kazancım değişiyor der gibi olduğunuzu hissediyorum. Kafanız karıştı değil mi? Size bunu bir örnekle açıklayayım.

ÖRNEK; Diyelim ki siz bir ev hanımısınız. Sabun paketleme işinde sizin 10 saat çalışma imkânınız var. 10 saatte ortamla 400 sabun paketlediniz ve bu işi 5 gün boyunca yapıyorsunuz. Böylece ayda 6000 sabun paketlemiş olursunuz.

Peki, bu durumda aylık kazancınız ne olacak? Hemen hesaplayalım. Sabun başına 1 TL kazanırsanız 6000 sabunda 6000 TL kazanırsınız. Bu kazancı arttırma tamamen size bağlı. Yani sabun paketlemeniz arttıkça alacağınız ücret de buna bağlı artış gösterir.

Terme ‘de Kına Paketleme İşi

Kına paketleme işi de en fazla bayanlar tarafından yapılmaktadır. Kına gecelerinde, sünnet düğünlerinde, asker uğurlamalarında kına yakma geleneğimizdir. Evlere paketleme işi veren firmalar kına paketleme işini sıklıkla vermektedirler.

Kına paketleme işi bayanlar arasında zevkle yapılır. İşveren size paketlenecek kınaları çuvallar halinde getirir. Siz de kınaları terazide tartarak belirlenen gramaj ne kadar ise onu şeffaf poşetlere yerleştirirsiniz. Ve kartonlara yerleştirilir. İş bitiminde firma yetkilisi paketlenen kınaları almaya gelir. Kafanıza takılan soru olursa iş sürecinde firma yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz

Kına Paketlemede Kullanılan Malzemeler

Kına paketleme işleminde kullandığımız malzemeler şunlardır:

 • Koli
 • Koli bandı
 • Hassas terazi
 • Kına ölçüm bardağı
 • Maket bıçağı
 • Kına kesesi veya kına kutusu

Gibi malzemelerdir. Bu malzemeleri firmalar paketleme işlemi için ücretsiz verirler.        Dışarıdan herhangi bir malzeme almanıza gerek yoktur.

Evde Paketleme İşi İçin Nerelere Başvuru Yapmalıyım?

Evde paketleme işi için birkaç başvuru yolu bulunmaktadır. Bunlardan ilki ve en güvenilir olanı

 1. İŞKUR ile başvurunuzu yapın. İŞKUR geliştirdiği farklı projelerle ev hanımlarını desteklemeye devam etmektedir. Bu projelerden biri de evlere paketleme işi veren firmalarla iletişime geçmek. Böylece evinden çıkma imkânı olmayan ev kadınlarımıza iş sağlayarak çalışma sektörüne katılımlarını sağlamak. İş istihdamı oluşturmak.gelir.

Siz de İŞKUR kaydınız yoksa en yakın İŞKUR ‘a giderek kaydınızı oluşturun. Evde paketleme işi alarak kendi paranızı kazanın.

 1. Evlere paketleme işi veren firmalarla şahsen iletişime geçin. Bu yöntem de oldukça kullanılmaktadır. Şahsen başvuru internet üzerinden ya da firmayı arayarak başvuru yapmaktan her zaman daha garantilidir. İşin inceliklerini öğrenme, firma çalışanları ile tanışma ve kendini ifade etme artı bir avantaj sağlar.

Bu yüzden firmaya şahsen başvuru imkânınız varsa mutlaka kendiniz başvurunuzu yapın. İşi kolayca alın.

 1. Evde paketleme işi veren firmaların internet sayfalarında bulunan başvuru formunu doldurun. DİKKAT! Başvurunuzun kabul edilmesi ve işe alınmanız için bilgilerinizi güncel ve doğru olarak girin.

Samsun’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Samsun’da evlere paketleme işinin sık olarak verildiğini bahsetmiştim. Bunun için güncel firma telefon numaralarına firma iletişim rehberinden ulaşabilirsiniz.

 • 0362 215 29 5
 • 0362 587 12 3
 • 0362 789 45 1
 • 0362 123 74 0
 • 0362 964 15 2
 • 0362 957 22 8
 • 0362 821 15 6
 • 0362 197 13 4
 • 0362 269 22 2
 • 0362 259 18 9

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top