Ekonomi

Senetle cep telefonu satan teknoloji mağazaları

Kredi kartsız bir şekilde sadece senet imzalayarak telefon almanız mümkündür. Bunun için en uygun ve en ucuz ürün satan mağazaları tercih etmeniz ve şartları tamamlamanız yeterli olacaktır. Şu anda hem internet üzerinden hem de gerçek teknoloji mağazaları üzerinden senetle cep telefonu satan mağazalar bulunmaktadır. Bunların en önemlileri yani en bilindikleri Evkur, mutlu evim, Beko, Arçelik, Vestel mağazaları çetmen, şahlan, Şahan, Bayraktar gibi bazılarıdır.

Yazımızda başta İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir, Adana gibi Büyük şehirlerde mağaza düzeyinde ürün satan yerleri ve internet üzerinden 81 ile kargo ile senetle telefon gönderen teknoloji mağazaları sayıyoruz.

İstanbul’da elden taksitle telefon satan mağazalar ve yerler

İstanbul’da en bilindik kredi kartsız telefon satış yapan mağazaların başında Arçelik teknoloji mağazaları denmektedir. Arçelik mağazası Bayraktar Beko mağazaları İstanbul’da faaliyet gösteren çetmen mağazaları, şahım mağazaları, İstanbul Evkur mağazaları, Teknosa, Bimeks, mutlu evim dükkanlarına şahsen başvuru yapmanız durumunda senet imzalayarak telefon satışı yapılmaktadır.

Bu yerlere başvuru yapmanız yanında sizden kefil gibi bazı ek teminatlar da istenebilir. Kefili yanınızda götürüp imza atmanız yetecektir; eğer kefil istemiyorsa o zaman sadece ikametgah belgeniz ile kimlik belgemizi ve sigorta dökümü götürmeniz yeterli olacaktır.

Senetle cep telefonu satan teknoloji mağazaları

Vatan Teknosi Bimeks Taksitli Telefon

Telefon kredisi ile 24 aya kadar taksitle telefon satan Teknosa, Bimeks gibi vatan bilgisayar gibi büyük teknoloji mağazaları mini cep telefonu kredisi çıkmasını sağlamaktadır. ING bank, Garanti Bankası gibi bankalarla anlaşmalı olan Bimeks, Teknosa, vatan bilgisayar, mağaza içerisinde kurulan mini başvuru masaları ile vasıtasıyla size mini cep telefonu kredisi çıkmasını sağlamaktadır.

Sadece kimlik belgenizi de mağaza gitmeniz ve oradaki banka temsilcilerine kredi başvurusu yapmanız yeterli olacaktır. Kredi borç limitini direkt kredi sicili sorgulaması sonrasında findeks iyi çıkması durumunda 10 bin TL’ye kadar telefon kredisi çekebilirsiniz. Bu telefon kredisini nakit olarak size teslim etmeyecekler, bu mağazanın hesabına yatırılacaktır ve mağazanın hesabına aktarılan para miktarı kadar size bir telefon verilecektir. İstediğiniz telefon Krediden daha yüksekse o zaman geri kalan parayı ya kredi kartı ile ya da elden şekilde malzemeleri taksitlendirme yapabileceğiniz gibi daha yüksek bir kredi limitini de başvurusu yapabilirsiniz.

Senetle Arçelik hiç peşinatsız elden taksitli cep telefonu veriyor

Arçelik mağazaları 2020 yılı itibariyle iPhone, Samsung, LG marka telefonların 24 aya kadar elden taksit yöntemiyle satışa yapmaktadır. Findeks kredi notunuzu inceleyecek olan mağaza yeterli görmesi durumunda ve bir kefil bulmanız durumunda size elden taksitle peşinatsız şekilde cep telefonuna verecektir. Cep telefonunun değeri sizden istenecek kefilin sayısını etki edecektir. Birkaç bin TL’lik telefonlar için tek kefil, 10.000 TL’yi bulan cep telefonları için ise iki ya da üç kefil istenmektedir. Eğer gelir belgeniz çok yüksekse, findeks notunuz yüksek ses kefilsiz bir şekilde peşinatsız elden taksitle cep telefonu verileceğini düşünüyoruz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top